• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Територіальні громади

Другий пожежний автомобіль для Тисменицького району від партнерів з Республіки Польща

IMG 363715-18 листопада 2019 року в рамках 17-річчя співпраці Тисменицького району з гміною Стшельце Опольське (Республіка Польща), партнерів з ґміни відвідала делегація з Тисмениччини в складі голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк, голови Ямницької об’єднаної територіальної громади Романа Крутого, начальника Тисменицького РВ УДСНС в Івано-Франківській області Ігоря Дмитріва та членів особового складу. Очолювала делегацію в робочій поїздці Тетяна Градюк.

Представників Тисменицького району на території ґміни Стшельце Опольське гостинно зустріли бургомістр Тадеуш Ґоц, заступник бургомістра Юзеф Кампа та голова міської ради м. Стшельце Опольське Ґабріеля Пузік. Українська делегація вивчала принципи та механізми роботи пожежних частин ґміни, ознайомлювалась з особливостями праці рятувальників, обмінювалась досвідом. До слова, пожежні частини засновані та діють в населених пунктах ґміни на добровільній основі, а кожен спецавтомобіль обладнаний необхідними засобами.

В рамках перебування у відрядженні учасники делегації відвідали декілька населених пунктів – Кадлуб, Каліновіце, Ґродзисько, здійснили кілька екскурсійних поїздок, ознайомились з історією повіту.

Та головною метою відрядження делегації з Тисмениччини була непересічна для району подія – урочиста передача благодійної допомоги – пожежного автомобіля рятувальниками з Республіки Польща своїм українським колегам – Тисменицькому районному відділу УДСНС в Івано-Франківській області.

Керівник відділу цивільної оборони та військових справ міста Стшельце Опольське Ян Боґуш зачитав акт передачі спецтехніки, який урочисто разом з усіма супровідними документами підписали представники обох сторін, та побажав рятувальникам Тисмениччини успіхів у нелегкій, іноді навіть небезпечній, але такій потрібній праці.

IMG 3612

img 5972

img 5976

IMG 3633 1

Зі словами вдячності до іноземних гостей звернулись голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, адже цій урочистій події передувала велика спільна робота з польськими колегами, проводилися переговори, відбувалися зустрічі як у Республіці Польща, так і в Україні. Завдяки тому, що у допомозі для Тисмениччини були зацікавлені обидві сторони, вдалося досягти взаєморозуміння та забезпечити передачу транспорту до України. Тетяна Градюк та Роман Крутий запросили партнерів знову відвідати Тисменицький район в наступному році.

Партнери з ґміни, в свою чергу, висловлювали щиру вдячність за гостинні і теплі прийоми їхніх делегацій як в Тисмениці на святкуванні 28 річниці незалежності України, так і в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді під час святкування 90-річчя футбольного клубу “Вихор”, де в товариських футбольних матчах брали участь діти з ґміни, подарувавши символічну футболку для Ямницької ОТГ, а також м’яку іграшку в комплект до спецтехніки – символ польського пожежного автомобіля.

IMG-4d

IMG 3631

IMG 3637

img 5981

Таким чином, крок за кроком Тисмениччина прямує до ще тіснішої співпраці в усіх галузях життєдіяльності Тисменицького району. Попереду ще багато ідей в економічній сфері, а також у сфері освіти і науки, над чим активно і невпинно працюють керівники Тисменицького району.

Карта району

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода