• село Липівка
  село Липівка
 • Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо
  Пам`ятник Василю Савчаку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
 • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
 • Криївка, с.Клубівці
  Криївка, с.Клубівці
 • Тисменицька районна рада
  Тисменицька районна рада
 • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
 • Духова криниця, с-ще Єзупіль
  Духова криниця, с-ще Єзупіль
 • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
 • с. Пшеничники
  с. Пшеничники
 • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
  Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Територіальні громади

14 листопада – засідання комісії з питань присудження премії імені Романа Федоріва (ВІДЕО)

IMG 795314 листопада 2019 року відбулось засідання комісії з питань присудження районної премії імені Романа Федоріва.

 

IMG 7957

 

IMG 7981

 

IMG 7951   В номінації “Художня література” на здобуття Премії було представлено Володимира Присяжнюка – поета, композитора, історика (поетична збірка “Експресії”, 2019).

В номінації “Науково-публіцистична література” на здобуття Премії було представлено: Михайла Бігусяка – кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, автора наукових статей з проблем лексики Покуття та Гуцульщини, упорядника збірників наукових праць та Андрія Татарина – кандидата політичних наук (історико-краєзнавче видання “Тисмениця: минуле й сьогодення славного міста”, 2018).

В номінації “Аматорське та музичне мистецтво” на здобуття Премії було представлено аматорський фольклорний колектив “Острівчанка” будинку культури с. Чорнолізці (керівник - Михайло Фицик). Колектив з успіхом демонструє свої творчі доробки на різноманітних заходах районного та обласного рівня. Двічі колектив брав участь у програмі “Фольк-Music” на Першому Національному телеканалі (м. Київ) на запрошення народної артистки України Оксани Пекун. В репертуарі колективу – обряди весілля, вечорниць, українські народні пісні, повстанські, стрілецькі, козацькі та пісні сучасних українських композиторів.

За підсумками обговорення та голосування лауреатами Премії імені Романа Федоріва стали: в номінації “Художня література” – Володимир Присяжнюк, в номінації “Науково-публіцистична література” – Михайло Бігусяк, в номінації “Аматорське та музичне мистецтво” – аматорський фольклорний колектив “Острівчанка” будинку культури с. Чорнолізці, керівник - Михайло Фицик.

В номінації “Науково-публіцистична література” комісією вирішено присудити заохочувальну премію Андрію Татарину.

IMG 7953

 

IMG 7971

 

IMG 7976

 

IMG 7978

 

 

 

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

Довідково.

Премія імені Романа Федоріва заснована рішенням районної ради від 12 червня 2003 року. Районна премія імені Романа Федоріва є найвищою у районі відзнакою за вагомий внесок у розвиток літератури та мистецтва.

Премією відзначаються високохудожні твори літератури та мистецтва, які стали помітним явищем в мистецькому, духовному та культурному житті Тисменицького району, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять співвітчизників, пропагують духовну культуру, національну свідомість, патріотизм, традиції та самобутність українців і спрямовані на державотворення незалежної, суверенної, економічно і духовно багатої України, виховання в громадян почуття любові до Батьківщини, поваги до минулого і сучасності. На здобуття Премії висуваються кандидати, які є уродженцями, проживають чи працюють в Тисменицькому районі, а також автори, у творах яких висвітлюється історія, культура, суспільне життя району.

На здобуття Премії висуваються нові твори літератури та мистецтва, оприлюднені в завершеному вигляді не пізніше як за три місяці, але не раніше як за два роки до їх висунення.

Встановлюються Премії в таких номінаціях (по одній в кожній):

- художня література;

- науково-публіцистична література;

- аматорське та музичне мистецтво;

- образотворче та народне мистецтво.

До номінації “художня література” відносяться поезія, проза, літературний переклад, драматургія, гумор, твори для дітей і юнацтва.

До номінації “науково-публіцистична література”відносяться журналістика, публіцистика, краєзнавство та історія.

До номінації “аматорське та музичне мистецтво”відносяться музика, пісенний жанр, театральні вистави, теле- і відеофільми, концертні та радіомовні програми.

До номінації “образотворче та народне мистецтво”відносятьсяфотомистецтво, живопис, графіка, скульптура, ткацтво, розпис, вишивка, декоративно-композиційний жанр, різьблення, гончарство.

В перелічених номінаціях можуть встановлюватися заохочувальні Премії (по одній в кожній) без присвоєння звання лауреата та вручення Диплома і Почесного знака.

Особам, яким присуджено Премію, присвоюється звання “Лауреат премії імені Романа Федоріва” і вручається Диплом, Почесний знак лауреата та грошова виногорода.

Карта району

Календар новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Урядові сайти

освіта

TRO

Архів

el vpered

Погода