• село Липівка
    село Липівка
  • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
    Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
  • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
    Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  • Криївка, с.Клубівці
    Криївка, с.Клубівці
  • Тисменицька районна рада
    Тисменицька районна рада
  • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
  • Духова криниця, с-ще Єзупіль
    Духова криниця, с-ще Єзупіль
  • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
    Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  • с. Пшеничники
    с. Пшеничники
  • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
    Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Постійні комісії районної ради

-з питань бюджету:

Градюк Тетяна Володимирівна - голова комісії

Бринзей Галина Миколаївна - заступник голови комісії

Соколюк Наталія Богданівна - секретар комісії

Члени комісії:

Мохняк Роман Мирославович

Прошак Володимир Григорович

Стефінко Олександра Миколаївна

Ферштей Михайло Васильович

Щербяк Марія Василівна

 

- з питань соціально-економічного розвитку, функціонування об’єктів соціально-культурного призначення, реалізації державної регуляторної політики, малого, середнього бізнесу та інвестицій:

Говзан Василь Миколайович - голова комісії

Цапай Володимир Васильович - заступник голови комісії

Стахнюк Надія Василівна - секретар комісії

Члени комісії:

Проценко Юрій Володимирович

Фармус Руслан Романович

 

- з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності і правопорядку:

Царук Василь Михайлович - голова комісії

Єфімчук Ярослав Володимирович - заступник голови комісії

Якубів Любомир Михайлович - секретар комісії

Члени комісії:

Гейко Василь Іванович

Семенів Володимир Миколайович

Масляк Степан Григорович

 

- з питань гуманітарної політики та свободи слова:

Заник Володимир Володимирович - голова комісії

Русиняк Петро Семенович - заступник голови комісії

Мельник Оксана Михайлівна - секретар комісії

Члени комісії:

Демків Ігор Васильович

Зелінський Михайло Васильович

Іванишин Ігор Михайлович

Магун  Михайло Ярославович

Федорняк  Марія Станіславівна

 

- з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення та підтримки сімей учасників АТО :

Лутчин Мирослав Іванович - голова комісії

Юркевич Михайло Іванович - заступник голови комісії

Боярська Ірина Василівна - секретар комісії

Члени комісії:

Буник Олександр Михайлович

Дмитрик Михайло Васильович

 

- з питань розвитку села, аграрної політики, регулювання земельних відносин, безпеки життєдіяльності, екології та раціонального природокористування:

Мельник Василь Іванович - голова комісії

Іваненко Микола Іванович - заступник голови комісії

Макар Іван Петрович - секретар комісії

Члени комісії:

Василишин Василь Іванович

Дем’янець Ярослав Дмитрович

Драганчук Олег Володимирович

Литвинець Ігор Петрович

Мельник Роман Дмитрович

Римик Василь Іванович

Тимчук Іван Михайлович

Карта району

Історичні події та свята

Субота
21
жовт.
День Гідності та Свободи
Вівторок
24
жовт.
Міжнародний день Організації Об’єднаних Націй
Неділя
29
жовт.
День автомобіліста і дорожника

Урядові сайти

TRO

Архів

el vpered

Погода