• село Липівка
    село Липівка
  • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
    Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
  • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
    Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  • Криївка, с.Клубівці
    Криївка, с.Клубівці
  • Тисменицька районна рада
    Тисменицька районна рада
  • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
  • Духова криниця, с-ще Єзупіль
    Духова криниця, с-ще Єзупіль
  • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
    Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  • с. Пшеничники
    с. Пшеничники
  • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
    Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

IV Демократичне скликання (2002-2006)

ГАЛИГА  Петро Степанович

виборчий округ № 1, директор ВТПф “Україна”

 

СЕНДЕЦЬКИЙ Володимир Миколайович

виборчий округ  № 1, директор фірми “Хутроспечпостач”

 

БІЛЕЦЬКИЙ Мирослав Семенович

виборчий округ  № 2, директор ПП “БСББ”

 

ПАВЛОВСЬКА Зіновія Зіновіївна

виборчий округ  № 2, голова ПСП “Золота нива”

 

ГАЙНЮК Дарія Михайлівна

виборчий округ  № 3, дільничний терапевт

 

СТРУТИНСЬКИЙ Василь Дмитрович

виборчий округ  № 3, вчитель Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

КОЗІНЧУК Стефанія Іванівна

виборчий округ  № 4, пенсіонер

 

ПРИЙМАК Михайло Зенонович

виборчий округ  № 4, головний інженер фірми

 

ВАСИЛИШИН Василь Іванович

виборчий округ  № 5, фермер

 

КАЧУР Надія Володимирівна

виборчий округ  № 5, начальник відділу освіти

Тисменицької райдержадмінстрації

 

БАЖАЛУК Ярослав Васильович

виборчий округ  № 6, директор ТзОВ “Вілія”

 

РАПІЙ Василь Михайлович

виборчий округ  № 6, директор Вільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ВИННИЧУК Михайло Михайлович

виборчий округ  № 7, заступник голови Тисменицької райдержадміністрації, начальник управління сільського господарства і продовольства

 

ШИНДАК Михайло Григорович

виборчий округ № 7, менеджер фірми “Хутро-спецпостач”

 

ПАРКУЛАБ Василь Миколайович

 виборчий округ № 8, працівник ВАТ “Івано-франківська меблева фабрика”,

 

ЯКУБІВ Ярослав Васильович

виборчий округ  № 8, директор ТзОВ “Прикарпатлісмеблі”

 

АДАМЧУК Петро Іванович

виборчий округ  № 9, головний лісничий Івано-Франківського держлісгоспу

 

ЛЕВИЦЬКИЙ Володимир Володимирович

виборчий округ  № 9, дільничний інспектор Тисменицького РВ УМВС

 

ДЕМУШКО Іван Дмитрович

виборчий округ  № 10, слюсар ВАТ “Івано-Франківськгаз”

 

НАГОРНИЙ Микола Романович

виборчий округ  № 10, голова Тисменицької районної ради

 

БІЛОГУБКО Микола Михайлович

виборчий округ  № 11, пенсіонер

 

ПРОНЬ Михайло Олексійович

виборчий округ  № 11, головний інженер АВК “Авангард”

 

КАРПІВ Йосип Дмитрович

виборчий округ  № 12, директор Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ПРОНЮК Володимир Ярославович

виборчий округ  № 12, провідний спеціаліст відділу освіти Тисменицької райдержадміністрації

 

ВЕРКАЛЕЦЬ Дмитро Васильович

виборчий округ  № 13, підприємець

 

ПІДГАЙНИЙ Ігор Володимирович

виборчий округ  № 13, начальник цеху ВАТ “Івано-Франківськцемент”

 

НЕГРИЧ Степан Васильович

виборчий округ  № 14, начальник ДПІ у Калуському районі

 

ПИТЕЛЬ Василь Михайлович

виборчий округ  № 14, майстер ВАТ “Івано-Франківськцемент”

 

ВИХОВАНЕЦЬ Віктор Ярославович

виборчий округ  № 15, викладач Івано-Франківського

державногоаграрного коледжу

 

ОЛІЙНИК Богдан Іванович

виборчий округ  № 15, інженер ОРТПЦ

 

БУНИК Олександр Михайлович

виборчий округ  № 16, вчитель фізики ЗОШ № 3 м. Івано-Франківська

 

ВІНТОНЯК Василь Якович

виборчий округ  № 16, директор Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЗЕЛІНСЬКА Марія Дмитрівна

виборчий округ  № 17, бухгалтер Майданської сільської ради

 

ШУЛЯР Ганна Василівна

виборчий округ  № 17, директор Майданської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

АДАМЧУК Йосип Іванович

виборчий округ  № 18, інженер-механік 63КЗЗ

 

РУСИНЯК Петро Семенович

виборчий округ  № 18, директор Марківецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЗАВАЦЬКИЙ Василь Юрійович

виборчий округ № 19, вчитель Милуванської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ІВАХА Валерій Олександрович

виборчий округ  № 19,

 

АРАБЧУК Ольга Павлівна

виборчий округ  № 20, економіст ВАТ “Тисменицягаз”

 

БРЕЗІЦЬКИЙ Михайло Мар’янович

виборчий округ  № 20, підприємець

 

ЖИРИК Іван Михайлович

виборчий округ  № 21, головний спеціаліст Івано-Франківської міжрайонної державної екологічної інспекції

 

КОГУЧ Іван Євгенович

виборчий округ  № 21, вчитель Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЦАРУК Василь Михайлович

виборчий округ  № 22, вчитель Підліської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЧОРНОУС Галина Дмитрівна

виборчий округ  № 22, директор ЗАТ “Авіс” с. Гуменці Кам’янець-Подільського району

 

МАТІЇВ Василь Михайлович

виборчий округ  № 23, пенсіонер

 

РАДЧУК Ганна Михайлівна

виборчий округ  № 23, директор Підлузької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ПРИЙМАК Ігор Іванович

виборчий округ  № 24, настоятель церкви Різдва Христового УАПЦ с.Підпечери

 

ШИШКО Марія Василівна

виборчий округ  № 24, директор Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

БОДНАРЧУК Василь Юрійович

виборчий округ  № 25, директор Поберезької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ГУМЕНЮК Петро Степанович

виборчий округ  № 25, директор заводу залізо-бетонних виробів ВАТ “Івано-Франківськцемент”

 

ПИЦЬ Василь Михайлович

виборчий округ  № 26, заступник прокурора області

 

КАРП’ЮК Василь Миколайович

виборчий округ  № 26, начальник відділення Держказначейства в Тисменицькому районі

 

ДАРЧИН Богдан Степанович

виборчий округ  № 27, генеральний директор СП “Тикаферлюкс”,

 

ФЕРШТЕЙ Михайло Васильович

виборчий округ  № 27, директор Погонянського психоневрологічногоінтернату

 

ГРЕЧАНЮК Марія Михайлівна

виборчий округ  № 28, директор Радчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЛУТЧИН Мирослав Іванович

виборчий округ  № 28, заступник голови Тисменицької районної ради

 

ДРАГАНЧУК Володимир Іванович

виборчий округ  № 29, директор ПП “ДОА”, виборчий округ  /о № 29,

 

ЛИТВИН Мар’ян Петрович

виборчий округ № 30, вчитель Рошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

САДІВСЬКИЙ Іван Васильович

виборчий округ  № 30, водій Тисменицької районної ради

 

ВАЛЕРЧУК Михайло Васильович

виборчий округ № 31, заступник  начальника відділу тваринництва головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації

 

ДРАБЧУК Іван Васильович

виборчий округ  № 31, вчитель Сілезької ЗОШ І-ІІ ст.

 

ДЕМ’ЯНИК Іван Петрович

виборчий округ  № 32, завідуючий господарством Одаївської ЗОШ І-ІІ ст.

 

МЕЛЬНИК Богдан Григорович

виборчий округ  № 32, завідуючий складом ТзОВ “Колос”

 

БОГАК Ганна Лук’янівна

виборчий округ  № 33, директор Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

НАЗАРУК Володимир Юрійович

виборчий округ  № 33, автокемпінг “Транзит-Куразан”

 

ГАНУЩАК Михайло Миколайович

виборчий округ  № 34, директор Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ТАЦІНЕЦЬ Оксана Тимофіївна

виборчий округ  № 34, вчитель Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ГОВЗАН Василь Миколайович

виборчий округ  № 35, директор ПП “Еталон”

 

ЄФІМЧУК Володимир Миколайович

виборчий округ  № 35, голова Богородчанської райдержадміністрації

 

БАРАНЕЦЬКА Марія Василівна

виборчий округ  № 36, пенсіонер

 

МЕЛЬНИК Василь Іванович

виборчий округ  № 36, ветеринарний лікар ТзОВ “Дністер”

 

ГАЛЮК Богдан Васильович

виборчий округ  № 37, заступник директора фірми «КГД»

 

ШТАНГУРСЬКА Галина Миколаївна

виборчий округ  № 37, електромеханік  міськ ТВЕЗ

Івано-Франківського Укртелекому

 

ОРИХІВСЬКИЙ Ігор Михайлович

виборчий округ  № 38, підприємець

 

ФЕДЕНЬКО Олексій Іванович

виборчий округ  № 38, заступник голови Тисменицької районної ради, помер 04.12.2004

 

БОЙКО Михайло Михайлович

виборчий округ  № 39, пенсіонер

 

РАДКОВСЬКИЙ Іван Романович

виборчий округ  № 39, працівник ВАТ “Прикарпатобленерго”

 

ПАХОВСЬКИЙ Петро Іванович

виборчий округ  № 40, керуючий Тисменицьким відділенням Ощадбанку

 

ЯЦКІВ Микола Володимирович

виборчий округ  № 40, заступник директора ВАТ “Харчосмакова фабрика”

 

ГОРБЕЙ Галина Михайлівна

виборчий округ  № 41, директор ТзОВ “Черніївське”

 

МАРФІЯН Михайло Павлович

виборчий округ  № 41,

 

КАЛИНЮК Григорій Васильович

виборчий округ  № 42, заступник начальника відділу автоматизації процесів оподаткування ДПІ у Тисменицькому районі

 

МЕЛЬНИК Василь Ярославович

виборчий округ  № 42, начальник Тисменицького

районного відділу земельних ресурсів

 

ВІТВІЦЬКА Наталія Ярославівна

виборчий округ  № 43, вчитель Черніївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

НИЛЮК Любов Ярославівна

виборчий округ  № 43, інспектор служби безпеки аеропорту

 

ДЕЙЧАКІВСЬКИЙ Ігор Іванович

виборчий округ  № 44, директор Івано-Франківської Української гімназії № 1

 

ДЕРУН Мар’ян Богданович

виборчий округ  № 44, вчитель Ямницької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Карта району

Календар новин

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Історичні події та свята

П'ятниця
30
черв.
Народився Роман Шухевич - Тарас Чупринка, Головний Командир УПА
П'ятниця
30
черв.
У Львові проголошено акт відновлення самостійності України. Невдовзі після того гітлерівські окупанти заарештували членів створеного уряду
Четвер
06
лип.
Народився Степан Ленкавський, провідний діяч ОУН

Урядові сайти

TRO

Архів

el vpered

Погода