• село Липівка
    село Липівка
  • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
    Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
  • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
    Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  • Криївка, с.Клубівці
    Криївка, с.Клубівці
  • Тисменицька районна рада
    Тисменицька районна рада
  • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
  • Духова криниця, с-ще Єзупіль
    Духова криниця, с-ще Єзупіль
  • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
    Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  • с. Пшеничники
    с. Пшеничники
  • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
    Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

III Демократичне скликання (1998-2002)

СМУК  Марія Михайлівна

Тисменицький виборчий округ, вчитель географії Тисменицької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

СЕНДЕЦЬКИЙ Петро Юрійович

Тисменицький виборчий округ, головний інженер ВКФ «Тисменицябудгаз»  

 

БЛИЗНЮК Василь Федорович

Єзупільський виборчий округ, інспектор відділу освіти Тисменицької РДА

 

ЧЕВЕРДА Михайло Петрович

Єзупільський виборчий округ, старший майстер ВАТ «Тисменицягаз»

 

ГАЙНЮК Дарія Михайлівна

Лисецький виборчий округ, дільничний терапевт Лисецької поліклініки

 

ЯБЛОНСЬКИЙ Іван Франкович

Лисецький виборчий округ, начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Івано-Франківського місьвиконкому

 

КОЗІНЧУК Любомир Миколайович

Березівський виборчий округ, головний державний податковий інспектор обласної ДПІ

 

РИМИК Василь Іванович

Березівський виборчий округ, фермер

 

КАЧУР Василь Іванович

Братковецький виборчий округ, фермер,  помер 06.08.2001

 

КАЧУР Надія Володимирівна

Братковецький виборчий округ, директор Братковецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

БАЖАЛУК Ярослав Васильович

Вільшаницький виборчий округ, директор ТзОВ «Вілія»

 

КОРОСТІЛЬ Василь Михайлович

Вільшаницький виборчий округ, фермер

 

АРТЕМОВИЧ Іван Михайлович

Ганнусівський виборчий округ, генеральний директор

ВАТ «Хутрофірма «Тисмениця»

 

НИКИФОРУК Іван Михайлович

Ганнусівський виборчий округ, завідувач дільниці ветеринарної медицини

 

ПОЛЯЧОК Петро Дмитрович

Добровлянський виборчий округ, безробітний

 

ЯКУБІВ Ярослав Васильович

Добровлянський виборчий округ, начальник цеху фірми «Прикарпатлісмеблі»

 

АДАМЧУК Петро Іванович

Довгівський виборчий округ, старший лісничий Івано-Франківського держлісгоспу

 

МАКАР Іван Петрович

Довгівський виборчий округ, директор ТзОВ «Дністер»

 

ГАЛІВ Володимир Юрійович

Драгомирчанський виборчий округ,

 

НАГОРНИЙ Микола Романович

Драгомирчанський виборчий округ, голова Тисменицької районної ради

 

БІЛОГУБКО Микола Михайлович

Загвіздянський виборчий округ, менеджер фірми «Авто ЗАЗ ДЕУ-сервіс»

 

МАЛІБОРСЬКИЙ Петро Михайлович

Загвіздянський виборчий округ, директор Загвіздянської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

КАРПІВ Йосип Дмитрович

Клубовецький виборчий округ, директор Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

СЕМАНЮК Іван Миколайович

Клубовецький виборчий округ, підприємець

 

ВЕРКАЛЕЦЬ Дмитро Васильович

Клузівський виборчий округ, інженер-механік Івано-Франківської УМ-22

 

ДРУК Ігор Михайлович

Клузівський виборчий округ, безробітний

 

СІМКІВ Ігор Володимирович

Козинський виборчий округ, начальник Здолбунівського РВ УМВС Рівненської області

 

ДОЛИННИЙ Василь Андрійович

Козинський виборчий округ, автослюсар Івано-Франківської автобази

 

ОЛІЙНИК Богдан Іванович

Колодіївський виборчий округ, інженер Івано-Франківського радіотелевізійного передавального центру

 

ЩЕРБ’ЯК Ганна Михайлівна

Колодіївський виборчий округ, бухгалтер Івано-Франківського 63 котлозварювального заводу

 

БОЙЧУК Михайло Васильович

Липівський виборчий округ, директор ТзОВ «Нива»

 

МЕРДУХ Василь Іванович

Липівський виборчий округ, вчитель Івано-Франківської ЗОШ № 17

 

КОГУЧ Зіновій Андрійович

Майданський виборчий округ, вчитель Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

КОКАР Василь Петрович

Майданський виборчий округ, підприємець

 

АДАМЧУК Йосип Іванович

Марковецький виборчий округ, інженер-механік

Івано-Франківського 63 котлозварювального заводу

 

ПІДГІРНА Ірина Василівна

Марковецький виборчий округ, головний спеціаліст по земельному кадастру районного відділу земельних ресурсів

 

ЗАВАЦЬКИЙ Василь Юрійович

Милуванський виборчий округ, вчитель милуванської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ШОСТАК Степан Петрович

Милуванський виборчий округ, директор ТзОВ «Прикарпаття»

 

ГАБУДА Роман Васильович

Новокривотульський виборчий округ, завідуючий клубом с. Тарновиця,

помер 02.11.2001

 

ПРИТУЛЯК Петро Павлович

Новокривотульський виборчий округ, інженер по маркетингу і рекламі Івано-Франківської обласної друкарні

 

КОГУЧ Іван Євгенович

Павлівський виборчий  округ, вчитель Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

РОСІЦЬКИЙ Іван Карлович

Павлівський виборчий округ, директор цукрового заводу м. Вінниця

 

АДАМОВИЧ Михайло Йосипович

Підліський виборчий округ, заступник директора української гімназії № 1 м. Івано-Франківська

 

ЧОРНОУС Галина Дмитрівна

Підліський виборчий округ, директор птахофабрики «Авангард»

 

РАДЧУК Ганна Михайлівна

Підлузький виборчий округ, директор Підлузької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЯКОВИН Мирослав Васильович

Підлузький виборчий округ, безробітний

 

ВОВЧУК Йосип Васильович

ПІдпечерівський виборчий округ, вчитель Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ШИШКО Марія Василівна

Підпечерівський виборчий округ, директор Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

БОДНАРЧУК Василь Юрійович

Поберезький виборчий округ, завідуючий відділом освіти Тисменицької райдержадміністрації

 

КАБАН Володимир Васильович

Поберезький виборчий округ, безробітний

 

ЛОМЕЙ Іван Семенович

Посіцький виборчий округ, адвокат Івано-Франківської

адвокатської колегії адвокатів

 

ПОЧЕРЕВА Василь Петрович

Посіцький виборчий округ, начальник районного ШРБУ

 

ДАРЧИН Богдан Степанович

Пшеничниківський виборчий округ, генеральний директор СП «Тикаферлюкс»

 

ФЕРШТЕЙ Михайло Васильович

Пшеничниківський виборчий округ, директор Погонянського психоневрологічного диспансеру

 

АНДРУСИШИН Остап Іванович

Радчанський виборчий округ, слюсар ЗАТ «Карпати – Лада»

 

ЛУТЧИН Мирослав Іванович

Радчанський виборчий округ, заступник голови Тисменицької райдержадміністрації

 

ДРАГАНЧУК Володимир Іванович

Рибненський виборчий округ, підприємець

 

МАЧКУР Роман Богданович

Рибненський виборчий округ, технічний директор СП «Роста»

 

ЛАПІНСЬКИЙ Роман Богданович

Рошнівський виборчий округ, заступник директора Рошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЛИТВИН Мар’ян Петрович

Рошнівський виборчий округ, вчитель Рошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

БОЙЧУК Василь Богданович

Сілецький виборчий округ, працівник ТзОВ «Аграрник»

 

ВЛАДИКА Ігор Михайлович

Сілецький виборчий округ, завідувач сектору роботи з радами Івавно-Франківської облдержадміністрації

 

ДЕМ’ЯНИК Іван Петрович

Слобідський виборчий округ, працівник Слобідської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

МЕЛЬНИК Богдан Григорович

Слобідський виборчий округ, завідувач складом

 

БОГАК Ганна Лук’янівна

Старокривотульський виборчий округ, директор Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ГАВАДЗИН Василь Миколайович

Старокривотульський виборчий округ, вчитель Новокривотульської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

БОЙКО Степан Онуфрійович

Старолисецький виборчий округ, лікар швидкої допомоги Лисецької районної лікарні

 

ФЕЛИК Василь Іванович

Старолисецький виборчий округ, студент академії внутрішніх справ України

 

ГОВЗАН Василь Миколайович

Стебниківський виборчий округ, директор ПП «Еталон»

 

ЄФІМЧУК Володимир Миколайович

Стебниківський виборчий округ, директор СГК «Бистриця»

 

ЛАПІНСЬКА Оксана Володимирівна

Стриганецький виборчий округ, лікар-терапевт Єзупільської лікарні

 

САДОВСЬКА Ганна Василівна

Стриганецький виборчий округ, підприємець

 

ПИЛИПІВ Василь Олексійович

Тязівський виборчий округ, пенсіонер

 

ШТАНГУРСЬКА Галина Миколаївна

Тязівський виборчий округ, старший електромеханік Івано-Франківського переговорного пункту

 

УГРИН Марія Василівна

Угринівський виборчий округ, начальник районного відділу статистики

 

ФЕДЕНЬКО Олексій Іванович

Угринівський виборчий округ, заступник голови Тисменицької районної ради

 

МОНЮК Микола Захарович

Узинський виборчий округ, директор Узинської ЗОШ І-ІІ ст.

 

ШЕВЧУК Григорій Миколайович

Узинський виборчий округ, інженер-технолог Івано-Франківського 63 котлозварювального заводу

 

ПАХОВСЬКИЙ Петро Іванович

Хом’яківський виборчий округ, працівник Тисменицького відділення ощадного банку України

 

ЯЦКІВ Микола Володимирович

Хом’яківський виборчий округ, заступник директора СП «ІВВІН»

 

ГОРБЕЙ Галина Михайлівна

Черніївський виборчий округ, директор ТзОВ «Черніївське»

 

ШИПТУР Зіновій Дмитрович

Черніївський виборчий округ, директор ТзОВ «Вежа»

 

ГАЙДЕЙЧУК Роман Васильович

Чорнолізький виборчий округ, безробітний

 

СЛОБОДЯН Петро Степанович

Чорнолізький виборчий округ, завідувач ветлікарні в с. Одаї

 

СТЕФАНЮК Микола Васильович

Чукалівський виборчий округ, завідувач дільниці ветмедицини в с. Черніїв

 

ШІБЕЛЬ Михайло Миколайович

Чукалівський виборчий округ, пенсіонер

 

ДЕЙЧАКІВСЬКИЙ Ігор Іванович

Ямницький виборчий округ, директор Івано-Франківської гімназії

 

ПОСТОЛЯНЮК Романія Антонівна

Ямницький виборчий округ, начальник управління освіти Івано-Франківської облдержадміністрації

 

 

Карта району

Календар новин

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Історичні події та свята

П'ятниця
30
черв.
Народився Роман Шухевич - Тарас Чупринка, Головний Командир УПА
П'ятниця
30
черв.
У Львові проголошено акт відновлення самостійності України. Невдовзі після того гітлерівські окупанти заарештували членів створеного уряду
Четвер
06
лип.
Народився Степан Ленкавський, провідний діяч ОУН

Урядові сайти

TRO

Архів

el vpered

Погода