• село Липівка
    село Липівка
  • Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо
    Пам`ятник Василю Савчуку на псевдо "Сталь", провіднику ОУН-УПА Буковини у селі Ямниця
  • Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
    Скульптура ангела-охоронця на дорозі Тисмениця-Івано-Франківськ
  • Криївка, с.Клубівці
    Криївка, с.Клубівці
  • Тисменицька районна рада
    Тисменицька районна рада
  • Монастир Успіння Матері Божої, с. Погоня
  • Духова криниця, с-ще Єзупіль
    Духова криниця, с-ще Єзупіль
  • Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
    Пам`ятник Т.Г. Шевченку, с-ще Лисець
  • с. Пшеничники
    с. Пшеничники
  • Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
    Духовний комплекс у селі Нові Кривотули
---------   ВІТАЄМО НА САЙТІ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ   ---------

Лауреати премії Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини”

Премія Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” за особливі досягнення дітей є найвищою в районі відзнакою для підтримки обдарованих дітей, які проживають та навчаються на території Тисменицького району. Премія присуджується дітям, особливі досягнення яких сприяють розвитку суспільно-культурного життя Тисменицького району та утвердженню його авторитету в області та державі.

Відповідно до положення про премію Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини”, затвердженого рішенням районної ради від 25 грудня 2015 року “Про премію Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини”, шляхом таємного голосування визначено переможців, присвоєно звання “Лауреат премії Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” з виплатою грошової винагороди в сумі 10 000 гривень (до видачі) кожному, а саме:

 

2017 рік

- в номінації “Учень року” Перчик Мар’яні Володимирівні 2002 р.н., с. Ямниця;

- в номінації Спортсмен рокуДанилюку Назарію Олеговичу, 2002 р.н., с. Клубівці;

- в номінації “Творча особистість року” Дудій Вероніці-Анастасії Володимирівні, 2003 р.н., с. Підпечери.

Крім цього, грошову винагороду в сумі 5 000 гривень отримали й наставники лауреатів Надія Перчик - вчитель української мови та літератури Ямницького навчально-виховного комплексу; Віталій Савчук - тренер-викладач Тисменицької ДЮСШ; Ольга Івасюк - керівник.

 

2016 рік

- в номінації “Учень року” Клюбі Максиму Андрійовичу, с. Вільшаниця

- в номінації  “Спортсмен року” Івасику Мар’яну Олеговичу, с. Підпечери

- в номінації “Творча особистість року” Лобуру Мар’яну Володимировичу, с. Вільшаниця.

Крім цього, грошову винагороду в сумі 5 000 гривень отримали й наставники лауреатів Галина Татарин – вчитель біології, екології та хімії Вільшаницької школи, учитель-методист, заслужений вчитель України; Василь Фодчук – тренер Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи; Микола Старчук – тренер-викладач, президент ГОКСТ «Star Dance».

 

 

Відповідно до положення про премію Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини”, затвердженого рішенням районної ради від 23 грудня 2011 року “Про премію Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини”, шляхом таємного голосування визначено переможців, присвоєно звання “Лауреат премії Тисменицької районної ради “Обдаровані діти Тисмениччини” з виплатою грошової винагороди в сумі 5000 гривень (до видачі) кожному, а саме:

 

2015 рік

- в номінації “Учень року” Волосянському Ігорю Олеговичу, 1998 р.н., с. Підпечери.

- в номінації  “Спортсмен року” Ціцюрі Степану Васильовичу, 2001 р.н., с. Підлісся.

- в номінації “Творча особистість року” Калин Роксолані Русланівні, 1999 р.н., с. Побережжя.

 

2014 рік

- в номінації “Учень року”  Кицмен Марії Русланівні, учениці 9 класу Павлівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”, с.Павлівка.

- в номінації “Спортсмен року” Зінько Руслані Богданівні, учениці 7 класу Милуванської ЗОШ І-ІІ ступенів, с.Милування.

- в номінації “Творча особистість року” Боднарчук Анастасії Романівні, учениці 5 класу Ямницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, с.Ямниця.

 

2013 рік

- в номінації “Учень року” Заник Тетяні Юріївні, учениці Старокривотульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,с. Старі Кривотули.

- в номінації “Спортсмен року” Гончару Олександру Федоровичу, учню Підпечерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Підпечери.

- в номінації “Творча особистість року” Данчук Світлані Володимирівні, учениці Тисменицької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів,  м.Тисмениця.

 

2012 рік

- в номінації “Учень року”  Дуридівці  Олегу Вікторовичу, учню Вільшаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Вільшаниця.

- в номінації  “Спортсмен року” Мельничуку Ігорю Васильовичу, учню Милуванської ЗОШ І-ІІ ступенів, с. Милування.

в номінації “Творча особистість року” Гундяк Марії Лук’янівні, учениці Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Чорнолізці.

Карта району

Календар новин

Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Історичні події та свята

Вівторок
21
лист.
Всесвітній день телебачення
Вівторок
21
лист.
Собор Архистратига Михаїла
Вівторок
21
лист.
День Гідності та Свободи

Урядові сайти

TRO

Архів

el vpered

Погода