header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Виконавчий апарат районної ради

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Телефон

№ каб.

Керівництво районної ради

ГРАДЮК

Тетяна Володимирівна

Голова районної ради

24414,

24336

301

ФЕДОРИШИН

Ігор Ярославович

Заступник голови районної ради

24414,

24336

302

КОРОЛИК

Михайло Михайлович

Заступник керівника виконавчого  апарату районної ради

24182

313

Секретаріат районної ради

ПРОЦЕНКО  

Оксана Петрівна

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради

24326

307

Відділ організаційно-правової роботи

виконавчого апарату районної ради

МИКІЄВИЧ

Уляна Василівна

Начальник відділу

24173

311

ПІЩАК

Іванна Василівна

Заступник начальника відділу

24130

314

КУЦІЙ

Марія Михайлівна

Консультант відділу

24130

314

ШКРОМИДА

Ольга Миколаївна

Консультант відділу

24130

314

СЛУБСЬКИЙ

Микола Васильович

Головний спеціаліст

24130

314

Відділ документального забезпечення і контролю

виконавчого апарату районної ради

МИХАЙЛІВ

Іванна Михайлівна

Начальник відділу

24406

309

СМОЛІЙ

Галина Романівна

Консультант відділу

24406

310

ЧЕСНОК

Лідія Петрівна

Головний спеціаліст відділу

24406

310

Відділ фінансів та бухгалтерського обліку

виконавчого апарату районної ради

СТЕЛЬМАХ

Марія Ярославівна

Начальник відділу

24126

308

ЗАНИК

Оксана Василівна

Головний спеціаліст відділу

24126

308

Сектор проектів та програм розвитку місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради

ШВАЙНОГА

Ольга Михайлівна

Завідувач сектору

24403

304

КЛЕВЕЦЬ

Лідія Сергіївна

Спеціаліст сектору

24403

304

Патронатна служба голови районної ради

БАНДУРА

Богдан Дмитрович

Радник голови районної ради

24403

304

ГЛОВА

 Марія Теодорівна

Радник голови районної ради

24406

309

Господарський відділ

БАЖАЛУК

Ярослав Васильович

Завідувач господарством

   

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

December 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda