header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

STAŁE KOMISJE RADY REJONOWEJ

- do spraw budżetu:

Krutyj Roman - przewodniczący komisji

Brynzej Hałyna - zastępca przewodniczącego komisji 

Sokoluk Natalija - sekretarz komisji

Członkowie komisji:

Mochniak Roman

Wołodymyr Proszak

Stefinko Ołeksandra

Fersztej Mychajło

Szczerbiak Marija

 

- do spraw rozwoju  socjalnego i ekonomicznego, funkcjonowania obiektów socjalnego, kulturalnego mianowania, realizacji regulatornej polityki państwowej, małego, średniego biznesu i inwestycji:

Gowzan Wasyl - przewodniczący komisji

Capaj Wołodymyr - zastępca przewodniczącego komisji

Stachniuk Nadija - sekretarz komisji

Członkowie komisji:

Procenko Jurij

Farmus Rusłan

 

- do spraw rozwoju miejscowego samorządu, ustroju administracyjno-terenowego, reglamentu, deputowanego działalności i etyki, obrony praw człowieka, prawomocności i porządku prawnego:

Caruk Wasyl - przewodniczący komisji

Jefimczuk Jarosław - zastępca przewodniczącego komisji

Jakubiw Lubomyr - sekretarz komisji

Członkowie komisji:

Hejko Wasyl

Semeniw Wołodymyr

Маslak Stepan

 

-  do spraw humanitarnej polityki i wolności słowa:

Zanyk Wołodymyr - przewodniczący komisji

Rusyniak Petro - zastępca przewodniczącego komisji

Melnyk Oksana - sekretarz komisji

Członkowie komisji:

Demkiw Igor

Zelinskij Mychajło

Iwanyszyn Igor

Magun  Mychajło

Fedorniak  Marija

 

- do spraw ochrony zdrowia, macierzyństwa i dzieciństwa, opieki społecznej i wsparcia rodzin uczestników operacji antyterrorystycznej:

Łutczyn Myrosław - przewodniczący komisji

Jurkewycz Mychajło - zastępca przewodniczącego komisji

Bojarska Iryna - sekretarz komisji

Członkowie komisji:

Bunyk Ołeksandr

Dmytryk Mychajło

 

- do spraw rozwoju wsi, polityki agrarnej, regulacji stosunków rolnych, bezpieczeństwa życia, ekologii i racjonalnego korzystania przyrodą:

Melnyk Wasyl - przewodniczący komisji

Iwanenko Mykoła - zastępca przewodniczącego komisji

Makar Iwan - sekretarz komisji

Członkowie komisji:

Wasyłyszyn Wasyl

Demjanec’ Jarosław

Draganczuk Ołeg

Łytwynec’ Igor

Melnyk Roman

Rymyk Wasyl

Tymczuk Iwan 

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda