header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Deputowani frakcje

frakcja "BLOK PIOTRA POROSZENKA "SOLIDARNOŚĆ"

Tymczuk Iwan - kierownik frakcji

Hejko Wasyl

Gradiuk Tetiana

Draganczuk Ołeg

Krutyj Roman

Łytwynec’ Igor

Melnyk Wasyl

Pałagickij Bogdan

Procenko Jurij

Fersztej Mychajło

Jurkewycz Mychajło

 

 

frakcja Ogólnoukraińskie Zjednoczenie "Batkiwszczyna"

Farmus Rusłan - kierownik frakcji    

Bunyk Ołeksandr 

Zanyk Wołodymyr    

Iwanenko  Mykoła     

Magun  Mychajło 

Melnyk Roman     

Mochniak Roman  

Stefinko Ołeksandrа     

Fedorniak  Maryja

Capaj Wołodymyr

 

frakcja "WOLA"

Semeniw Wołodymyr - kierownik frakcji

Wasyłyszyn Wasyl

Gowzan Wasyl

Iwanyszyn Igor

Makar Iwan

Rusyniak Petro

Szczerbiak Marija

Jakubiw Lubomyr 

 

frakcja Ogólnoukraińskie Zjednoczenie "SWOBODA"

Melnyk Oksana - kierownik frakcji

Bojarska Iryna

Brynzej Hałyna

Demjanec’ Jarosław

Fedoryszyn Igor

 

frakcja "LUDOWY RUCH UKRAINY"

Jefimczuk Jarosław - głowa frakcji

Dmytryk Mychajło

Zelinskij Mychajło

Łutczyn Myrosław

 

frakcja "Radykalna partia Ołega Laszka"

Маslak Stepan - głowa frakcji

Rymyk Wasyl

Caruk Wasyl

 

frakcja "Ukraińskie zjednoczenie patriotów - UKROP"

Sokoluk Natalija - głowa frakcji

Demkiw Igor

Stachniuk Nadija 

 

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

November 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

WYDARZENIA HISTORYCZNE I ŚWIĘTA

niedziela
19
Lis
День працівників сільського господарства України
wtorek
21
Lis
Всесвітній день телебачення
wtorek
21
Lis
Собор Архистратига Михаїла

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

Архів

el vpered

Рogoda