header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

VII demokratyczne zwoływanie (2015-2020)

  

Боярська І.В

 

Iryna Bojarska 

22.12.1984, w. Kłuziw, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Swoboda" 

Бринзей Г.М

 

Hałyna Brynzej 

08.07.1973, w. Kołodijiwka, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Swoboda"

Буник О.М

Ołeksandr Bunyk 

02.11.1965, w. Studenec’, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

Василишин В.В

 

Wasyl Wasyłyszyn

18.05.1960, w. Bratkiwci, "Wola"

 

Гейко В.І

 

Wasyl Hejko  

24.03.1963, w. Drahomyrczany, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 Говзан В.М

 

Wasyl Gowzan  

23.05.1958, w. Stebnyk,  "Wola"

Градюк Т.В

 

Tetiana Gradiuk  

24.09.1978, m. Tyśmienica"Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność"

Дем янець Я.Д

 

Jarosław Demjanec’  

08.02.1958, w. Czukaliwka, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Swoboda" 

 

Демків І.В

 

Igor Demkiw 

05.09.1976, w. Markiwci, "Ukraińskie zjednoczenie patriotów - UKROP" 

 

Дмитрик М.В

 

Mychajło Dmytryk 

22.03.1954, m. Iwano-Frankiwsk, "Ludowy Ruch Ukrainy" 

 

Драганчук О.В

 

Ołeg Draganczuk 

02.04.1979, m. Iwano-Frankiwsk, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność"

 

Єфімчук Я.В

 

Jarosław Jefimczuk 

29.04.1962, w. Radcza, "Ludowy Ruch Ukrainy" 

 

Заник В.В

 

Wołodymyr Zanyk 

30.07.1967, w. Nowi Krywotuły, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

Зелінський М.В

 

Mychajło Zelinskij  

31.03.1986, w. Majdan, "Ludowy Ruch Ukrainy" 

 

Іваненко М.І

 

Mykoła Iwanenko 

05.05.1957, w. Majdan, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Іванишин І.М

 

Igor Iwanyszyn 

24.12.1971, w. Pidlissia, "Wola"

 

Крутий Р.А

 

Roman Krutyj

21.11.1978, m. Iwano-Frankiwsk, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Литвинець І.П

 

Igor Łytwynec’

17.10.1961, w. Tiaziw, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Лутчин М.І

 

Myrosław Łutczyn 

19.01.1957, m. Iwano-Frankiwsk, "Ludowy Ruch Ukrainy"

 

Магун М.Я

 

Mychajło Magun 

18.04.1982, w. Jezupil, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Макар І.П

 

Iwan Makar 

19.06.1964, w. Dowge, "Wola"

 

Масляк С.Г

 

Stepan Maslak 

17.05.1986, m. Hałycz, "Radykalna partia Ołega Laszka" 

 

Мельник В.І

 

Wasyl Melnyk 

15.05.1964, w. Chomiakiwka, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Мельник О.М

 

Oksana Melnyk

05.01.1961, w. Pawliwka, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Swoboda" 

 

Мельник Р.Д

Roman Melnyk

01.01.1970, w. Łysec’, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

Мохняк Р.М

 

Roman Mochniak 

13.05.1984, w. Pidpeczery, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Прошак В.Г

 

Wołodymyr Proszak

21.05.1960, mieszka we wsi Uzyn, wybrany od partii "Blok Piotra Poroszenki "Solidarność"

 

 

Проценко Ю.В

 

Jurij Procenko

15.02.1985, w. Kłubiwci, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Римик В.І

 

Wasyl Rymyk

08.01.1970, w. Bereziwka, "Radykalna partia Ołega Laszka"

 

Русиняк П.С

 

Petro Rusyniak 

19.02.1955, m. Tyśmienica, "Wola"

 

Семенів В. М

 

Wołodymyr Semeniw

13.01.1957, w. Czernijiw,  "Wola"

 

Соколюк Н.Б

 

Natalija Sokoluk 

31.05.1976, w. Hannusiwka, "Ukraińskie zjednoczenie patriotów - UKROP" 

 

Стахнюк Н.В

 

Nadija Stachniuk 

01.07.1975, w. Hannusiwka, "Ukraińskie zjednoczenie patriotów - UKROP" 

 

Стефінко О.М

 

Ołeksandra Stefinko  

02.02.1957, m. Tyśmienica, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Тимчук І.М

 

Iwan Tymczuk

26.05.1981, m. Iwano-Frankiwsk, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Фармус Р.Р

 

Rusłan Farmus 

02.05.1981, m. Iwano-Frankiwsk, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Федоришин І.Я

 

Igor Fedoryszyn

12.05.1984, w. Czernijiw, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Swoboda" 

 

Федорняк М.С

 

Marija Fedorniak 

21.08.1968, w. Kozyna, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Ферштей М.В

 

Mychajło Fersztej  

30.09.1961, w. Pszenycznyky,  "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Цапай В.В

 

Wolodymyr Capaj

12.08.1985, w. Stari Krywotuły, Ogólnoukraińskie zjednoczenie "Batkiwszczyna"

 

Царук В.М

 

Wasyl Caruk

02.01.1968, w. Pidlissia, "Radykalna partia Ołega Laszka"

 

Щербяк М.В

 

Marija Szczerbiak 

07.09.1961, w. Pobereżzia, "Wola"

 

Юркевич М.І

 

Mychajło Jurkewycz 

03.01.1975, w. Siłec’, "Blok Piotra Poroszenkа "Solidarność" 

 

Якубів Л.М

 

Lubomyr Jakubiw 

15.12.1977, m. Iwano-Frankiwsk, "Wola"

 

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

August 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda