header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

IV Демократичне скликання (2002-2006)

ГАЛИГА  Петро Степанович

виборчий округ № 1, директор ВТПф “Україна”

 

СЕНДЕЦЬКИЙ Володимир Миколайович

виборчий округ  № 1, директор фірми “Хутроспечпостач”

 

БІЛЕЦЬКИЙ Мирослав Семенович

виборчий округ  № 2, директор ПП “БСББ”

 

ПАВЛОВСЬКА Зіновія Зіновіївна

виборчий округ  № 2, голова ПСП “Золота нива”

 

ГАЙНЮК Дарія Михайлівна

виборчий округ  № 3, дільничний терапевт

 

СТРУТИНСЬКИЙ Василь Дмитрович

виборчий округ  № 3, вчитель Лисецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

КОЗІНЧУК Стефанія Іванівна

виборчий округ  № 4, пенсіонер

 

ПРИЙМАК Михайло Зенонович

виборчий округ  № 4, головний інженер фірми

 

ВАСИЛИШИН Василь Іванович

виборчий округ  № 5, фермер

 

КАЧУР Надія Володимирівна

виборчий округ  № 5, начальник відділу освіти

Тисменицької райдержадмінстрації

 

БАЖАЛУК Ярослав Васильович

виборчий округ  № 6, директор ТзОВ “Вілія”

 

РАПІЙ Василь Михайлович

виборчий округ  № 6, директор Вільшаницької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ВИННИЧУК Михайло Михайлович

виборчий округ  № 7, заступник голови Тисменицької райдержадміністрації, начальник управління сільського господарства і продовольства

 

ШИНДАК Михайло Григорович

виборчий округ № 7, менеджер фірми “Хутро-спецпостач”

 

ПАРКУЛАБ Василь Миколайович

 виборчий округ № 8, працівник ВАТ “Івано-франківська меблева фабрика”,

 

ЯКУБІВ Ярослав Васильович

виборчий округ  № 8, директор ТзОВ “Прикарпатлісмеблі”

 

АДАМЧУК Петро Іванович

виборчий округ  № 9, головний лісничий Івано-Франківського держлісгоспу

 

ЛЕВИЦЬКИЙ Володимир Володимирович

виборчий округ  № 9, дільничний інспектор Тисменицького РВ УМВС

 

ДЕМУШКО Іван Дмитрович

виборчий округ  № 10, слюсар ВАТ “Івано-Франківськгаз”

 

НАГОРНИЙ Микола Романович

виборчий округ  № 10, голова Тисменицької районної ради

 

БІЛОГУБКО Микола Михайлович

виборчий округ  № 11, пенсіонер

 

ПРОНЬ Михайло Олексійович

виборчий округ  № 11, головний інженер АВК “Авангард”

 

КАРПІВ Йосип Дмитрович

виборчий округ  № 12, директор Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ПРОНЮК Володимир Ярославович

виборчий округ  № 12, провідний спеціаліст відділу освіти Тисменицької райдержадміністрації

 

ВЕРКАЛЕЦЬ Дмитро Васильович

виборчий округ  № 13, підприємець

 

ПІДГАЙНИЙ Ігор Володимирович

виборчий округ  № 13, начальник цеху ВАТ “Івано-Франківськцемент”

 

НЕГРИЧ Степан Васильович

виборчий округ  № 14, начальник ДПІ у Калуському районі

 

ПИТЕЛЬ Василь Михайлович

виборчий округ  № 14, майстер ВАТ “Івано-Франківськцемент”

 

ВИХОВАНЕЦЬ Віктор Ярославович

виборчий округ  № 15, викладач Івано-Франківського

державногоаграрного коледжу

 

ОЛІЙНИК Богдан Іванович

виборчий округ  № 15, інженер ОРТПЦ

 

БУНИК Олександр Михайлович

виборчий округ  № 16, вчитель фізики ЗОШ № 3 м. Івано-Франківська

 

ВІНТОНЯК Василь Якович

виборчий округ  № 16, директор Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЗЕЛІНСЬКА Марія Дмитрівна

виборчий округ  № 17, бухгалтер Майданської сільської ради

 

ШУЛЯР Ганна Василівна

виборчий округ  № 17, директор Майданської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

АДАМЧУК Йосип Іванович

виборчий округ  № 18, інженер-механік 63КЗЗ

 

РУСИНЯК Петро Семенович

виборчий округ  № 18, директор Марківецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЗАВАЦЬКИЙ Василь Юрійович

виборчий округ № 19, вчитель Милуванської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ІВАХА Валерій Олександрович

виборчий округ  № 19,

 

АРАБЧУК Ольга Павлівна

виборчий округ  № 20, економіст ВАТ “Тисменицягаз”

 

БРЕЗІЦЬКИЙ Михайло Мар’янович

виборчий округ  № 20, підприємець

 

ЖИРИК Іван Михайлович

виборчий округ  № 21, головний спеціаліст Івано-Франківської міжрайонної державної екологічної інспекції

 

КОГУЧ Іван Євгенович

виборчий округ  № 21, вчитель Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЦАРУК Василь Михайлович

виборчий округ  № 22, вчитель Підліської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЧОРНОУС Галина Дмитрівна

виборчий округ  № 22, директор ЗАТ “Авіс” с. Гуменці Кам’янець-Подільського району

 

МАТІЇВ Василь Михайлович

виборчий округ  № 23, пенсіонер

 

РАДЧУК Ганна Михайлівна

виборчий округ  № 23, директор Підлузької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ПРИЙМАК Ігор Іванович

виборчий округ  № 24, настоятель церкви Різдва Христового УАПЦ с.Підпечери

 

ШИШКО Марія Василівна

виборчий округ  № 24, директор Підпечерівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

БОДНАРЧУК Василь Юрійович

виборчий округ  № 25, директор Поберезької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ГУМЕНЮК Петро Степанович

виборчий округ  № 25, директор заводу залізо-бетонних виробів ВАТ “Івано-Франківськцемент”

 

ПИЦЬ Василь Михайлович

виборчий округ  № 26, заступник прокурора області

 

КАРП’ЮК Василь Миколайович

виборчий округ  № 26, начальник відділення Держказначейства в Тисменицькому районі

 

ДАРЧИН Богдан Степанович

виборчий округ  № 27, генеральний директор СП “Тикаферлюкс”,

 

ФЕРШТЕЙ Михайло Васильович

виборчий округ  № 27, директор Погонянського психоневрологічногоінтернату

 

ГРЕЧАНЮК Марія Михайлівна

виборчий округ  № 28, директор Радчанської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ЛУТЧИН Мирослав Іванович

виборчий округ  № 28, заступник голови Тисменицької районної ради

 

ДРАГАНЧУК Володимир Іванович

виборчий округ  № 29, директор ПП “ДОА”, виборчий округ  /о № 29,

 

ЛИТВИН Мар’ян Петрович

виборчий округ № 30, вчитель Рошнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

САДІВСЬКИЙ Іван Васильович

виборчий округ  № 30, водій Тисменицької районної ради

 

ВАЛЕРЧУК Михайло Васильович

виборчий округ № 31, заступник  начальника відділу тваринництва головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації

 

ДРАБЧУК Іван Васильович

виборчий округ  № 31, вчитель Сілезької ЗОШ І-ІІ ст.

 

ДЕМ’ЯНИК Іван Петрович

виборчий округ  № 32, завідуючий господарством Одаївської ЗОШ І-ІІ ст.

 

МЕЛЬНИК Богдан Григорович

виборчий округ  № 32, завідуючий складом ТзОВ “Колос”

 

БОГАК Ганна Лук’янівна

виборчий округ  № 33, директор Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

НАЗАРУК Володимир Юрійович

виборчий округ  № 33, автокемпінг “Транзит-Куразан”

 

ГАНУЩАК Михайло Миколайович

виборчий округ  № 34, директор Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ТАЦІНЕЦЬ Оксана Тимофіївна

виборчий округ  № 34, вчитель Старолисецької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ГОВЗАН Василь Миколайович

виборчий округ  № 35, директор ПП “Еталон”

 

ЄФІМЧУК Володимир Миколайович

виборчий округ  № 35, голова Богородчанської райдержадміністрації

 

БАРАНЕЦЬКА Марія Василівна

виборчий округ  № 36, пенсіонер

 

МЕЛЬНИК Василь Іванович

виборчий округ  № 36, ветеринарний лікар ТзОВ “Дністер”

 

ГАЛЮК Богдан Васильович

виборчий округ  № 37, заступник директора фірми «КГД»

 

ШТАНГУРСЬКА Галина Миколаївна

виборчий округ  № 37, електромеханік  міськ ТВЕЗ

Івано-Франківського Укртелекому

 

ОРИХІВСЬКИЙ Ігор Михайлович

виборчий округ  № 38, підприємець

 

ФЕДЕНЬКО Олексій Іванович

виборчий округ  № 38, заступник голови Тисменицької районної ради, помер 04.12.2004

 

БОЙКО Михайло Михайлович

виборчий округ  № 39, пенсіонер

 

РАДКОВСЬКИЙ Іван Романович

виборчий округ  № 39, працівник ВАТ “Прикарпатобленерго”

 

ПАХОВСЬКИЙ Петро Іванович

виборчий округ  № 40, керуючий Тисменицьким відділенням Ощадбанку

 

ЯЦКІВ Микола Володимирович

виборчий округ  № 40, заступник директора ВАТ “Харчосмакова фабрика”

 

ГОРБЕЙ Галина Михайлівна

виборчий округ  № 41, директор ТзОВ “Черніївське”

 

МАРФІЯН Михайло Павлович

виборчий округ  № 41,

 

КАЛИНЮК Григорій Васильович

виборчий округ  № 42, заступник начальника відділу автоматизації процесів оподаткування ДПІ у Тисменицькому районі

 

МЕЛЬНИК Василь Ярославович

виборчий округ  № 42, начальник Тисменицького

районного відділу земельних ресурсів

 

ВІТВІЦЬКА Наталія Ярославівна

виборчий округ  № 43, вчитель Черніївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

НИЛЮК Любов Ярославівна

виборчий округ  № 43, інспектор служби безпеки аеропорту

 

ДЕЙЧАКІВСЬКИЙ Ігор Іванович

виборчий округ  № 44, директор Івано-Франківської Української гімназії № 1

 

ДЕРУН Мар’ян Богданович

виборчий округ  № 44, вчитель Ямницької ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

November 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

WYDARZENIA HISTORYCZNE I ŚWIĘTA

wtorek
21
Lis
Всесвітній день телебачення
wtorek
21
Lis
Собор Архистратига Михаїла
wtorek
21
Lis
День Гідності та Свободи

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

Архів

el vpered

Рogoda