header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

22 січня Тисмениччина відзначила 101 річницю проголошення Акта Злуки України (ВІДЕО)

IMG 984622 січня 2020 року з нагоди Дня Соборності України в Народному домі міста Тисмениця відбулися урочисті заходи, присвячені історичній даті, пов’язаній з проголошенням Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року, враховуючи велике історичне та політичне значення цієї події для нашої держави.

Тематичний захід, присвячений цьому історичному святу, відвідали голова районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, голова районної державної адміністрації Ростислав Нестерак та його заступники Володимир Заник і Степан Мандибур, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, працівники районної державної адміністрації, закладів культури, освіти, районної організації “Братство вояків ОУН-УПА”, молодь скаутської організації “Пласт” м. Тисмениця, представники місцевих засобів масової інформації, громадськість.

IMG 9849

IMG 9846

IMG 9870

Розпочався захід із виконання Державного Гімну України і хвилини мовчання в пам’ять про всіх українських героїв, що боролися за єдину і соборну Україну. Пластуни Тисмениці поклали квіти до  пам’ятника Борцям за волю України та арки Героїв Небесної Сотні.

DSC 0131

DSC 0139

Присутні переглянули тематичний фільм “Злука. День соборності України (з циклу перемоги України)”.

Кандидат політичних наук, голова осередку Національної скаутської організації України “Пласт" в м. Тисмениця Андрій Татарин у доповіді “День Соборності: минуле й сьогодення” здійснив коротенький екскурс в історичне минуле України, її споконвічної боротьби за незалежність, наголосивши на непересічній ролі скаутського руху в здобутті волі нашої держави. Урочисту програму підсумували тематичні пісенні номери хорового колективу “Дзвін” м. Тисмениця.

IMG 9871

IMG 9925

Крізь віки боротьба з окупантами України триває, і в часи сьогодення українська нація зазнає великих втрат у борні за незалежність і непорушність кордонів рідної землі, тому питання соборності нашого народу особливо актуальне зараз, коли ми щодня втрачаємо цвіт нації – Героїв, які оберігають наш спокій і мирне небо, жертвуючи найдорожчим – життям.

Довідково

Ідея соборності України була ключовою для учасників українського визвольного руху у XX столітті (1920-1950 роки). Головною метою боротьби Української Повстанської Армії було створення Української самостійної соборної держави.

У переддень 71-ї річниці проголошення Акта Злуки, 21 січня 1990 року, в Україні відбувся “Живий ланцюг” як символ єдності східних і західних земель України, що став однією з наймасовіших у тогочасній Центрально-Східній Європі подій. Понад мільйон людей, узявшись за руки, створили безперервний ланцюг від Києва до Львова. Захід засвідчив, що українці подолали страх перед комуністичним режимом та протистоятимуть йому. Це був чи не перший провісник падіння СРСР і відновлення незалежної України.

 

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

September 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda