header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

I Демократичне скликання (1990-1994)

Медвідь Юрій Миколович, 19.06.1961

Геник Михайло Іванович, 15.02.1949

Данилюк Петро Васильович, 27.06.1956

Василик Марія Юліанівна, 21.09.1954

Алексанич Михайло Михайлович, 11.07.1938

Дарчин Богдан Степанович, 18.06.1946

Козечко Володимир Михайлович, 25.10.1946

Помф’юк Михайло Петрович, 24.10.1947

Безверхів Богдан Васильович, 12.08.1957

Павликівський Дмитро Миколайович, 26.08.1953

Гречух Оксана Іванівна

Дем`яник Іван Петрович, 10.10.1947

Кричук Василь Якович

Бажалук Ярослав Васильович, 02.01.1956

Паркулаб Григорій Дмитрович, 08.02.1942

Урсул Стефанія Іванівна, 17.08.1934

Макутрак Роман Миколайович, 05.12.1956

Шерстій Петро Володимирович, 29.02.1946

Клюка Василь Васильович, 05.07.1954

Рекетчук Богдан Дмитрович, 20.04.1949

Гураль Роман Григорович, 10.10.1956

Федорів Володимир Васильович, 31.12.1957

Цимбалістий Василь Казимирович, 07.07.1944

Федуняк Ярослав Іванович, 27.08.1957

Підлуцький Василь Євгенович, 04.05.1959

Бабій Василь Михайлович, 23.11.1962

Бунга Василь Миколайович, 18.05.1937

Комар Дмитро Степанович, 08.11.1958

Турчак Олександр Олександрович, 30.08.1952

Яковин Мирослав Васильович, 10.07.1957

Винничук Богдан Олексійович, 15.02.1933

Андрусишин Дмитро Васильович, 11.10.1934

Черепаха Ганна Василівна, 30.10.1957

Тузяк Володимир Васильович

Погляд Федір Дмитрович

Онуфрик Дмитро Федорович, 07.06.1927

Вацеба Орест Миколайович, 07.01.1949

Гриш Дмитро Михайлович, 06.01.1950

Боднар Степан Михайлович, 07.01.1942

Чабан Нестор Васильович, 14.09.1947

Навроцький Богдан Михайлович, 13.05.1950

Романець Василь Іванович, 01.01.1951

Гавадзин Василь Миколайович, 18.08.1951

Балан Михайло Олексійович, 20.09.1943

Білогубка Ярослав Семенович, 28.04.1942

Єфімчук Володимир Миколайович, 31.08.1952

Нагорний Микола Романович, 30.03.1964

Продан Остап Михайлович, 17.10.1946

Токарик Петро Юрійович, 08.05.1953

Дмитриченко Олег Федорович, 04.07.1959

Семеняк Володимир Васильович, 12.06.1948

Слободян Володимир Лазарович, 22.02.1956

Черепаха Тарас Васильович, 15.10.1955

Гриш Дмитро Дмитрович, 10.07.1959

Бойчук Євген Іванович, 12.02.1937

Дутчак Параска Василівна, 17.01.1948

Заторський Зеновій Андрійович, 01.08.1950

Бандурак Ганна Андріївна, 16.07.1950

Козак Андрій Михайлович, 09.02.1960

Петрів Дмитро Іванович, 16.03.1949

Дейчаківський Василь Михайлович, 06.10.1957

Ткач Роман Володимирович, 22.05.1962

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

November 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

WYDARZENIA HISTORYCZNE I ŚWIĘTA

wtorek
21
Lis
Всесвітній день телебачення
wtorek
21
Lis
Собор Архистратига Михаїла
wtorek
21
Lis
День Гідності та Свободи

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

Архів

el vpered

Рogoda