header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

2 жовтня професійне свято відзначали працівники освіти Тисменицького району (ВІДЕО)

DSC 138502 жовтня 2019 року в Народному домі м. Тисмениця відбулися урочистості з нагоди відзначення свята добра, мудрості, любові – Дня працівників освіти.

На урочисті заходи з нагоди вшанування всіх учителів району завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, працівники державних установ та закладів освіти Тисменицького району.

DSC 1370

DSC 1376

DSC 1353

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала педагогів – і початківців, і корифеїв освітянської ниви з професійним святом, побажала добра, злагоди, миру та благополуччя, невтомного творчого пошуку в досягненні нових професійних і наукових висот у цій щедрій і безкорисливій праці.

DSC 1385

До привітань також приєднались перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Шарабуряк та голова районного комітету профспілки працівників освіти Іван Когуч.

DSC 1510

За сумлінну працю, значний внесок у справу виховання учнівської молоді та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти – грамотами голів районної ради та районної державної адміністрації Тетяна Градюк із Володимиром Заником нагородили 44 працівників освіти Тисменицького району.

DSC 1439

DSC 1452

DSC 1494

Грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації за високі результати в освітніх процесах, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток освіти району, з нагоди відзначення Дня працівників освіти України нагороджено п’ять учителів району.

DSC 1526

Освітяни одержали також і спільні грамоти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за довголітню і сумлінну працю в системі освіти району, активну діяльність в галузевій профспілці та відзнаки Президії Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

До численних нагороджень, привітань, щирих побажань завзятості, натхнення до праці, самовідданості, достатку й добра, а для початківців – невпинного творчого пошуку приєдналися школярі та творчі аматорські колективи Тисменицького району, даруючи педагогічним працівникам поетичні, мистецькі й пісенні подарунки, створивши незабутню піднесену атмосферу доброзичливості й шани за професіоналізм, мудрість, майстерність, щедрість душ і тепло сердець у вихованні достойного молодого покоління України.

DSC 1544

DSC 1553

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda