header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Іван Семанюк: що планували – реалізували

IMG 673019 вересня 2019 року голова районної державної адміністрації Іван Семанюк провів нараду із керівництвом районної ради, районної державної адміністрації, начальниками та працівниками відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ. Йшлося про реформування системи державного управління та адміністративно-територіального устрою, а також про припинення повноважень голови РДА.

Реформа децентралізації, яка триває з 2014 року, є одною із наймасштабніших, найефективніших і активно впроваджується у державі. Офіційно на території Тисменицького району утворено три ОТГ: Ямницьку, Угринівську та Загвіздянську. Окремі місцеві громади району вже визначилися із вибором, до якої ОТГ увійдуть, та здійснили необхідні процедури. Разом з цим відбувається і реформа системи державного управління (відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 19.06.2019 № 746 гранична чисельність працівників районних державних адміністрацій буде зменшена. Так, загалом у РДА Івано-Франківської області у структурних підрозділах із 1812 посад залишиться 1221, в тому числі із 424 в апаратах кількість скоротять до 212).

Іван Семанюк підвів підсумки своєї майже п’ятирічної діяльності на посаді голови РДА. Вагомі пріоритетні завдання, які ставили перед собою, незважаючи на різні виклики, вдалося виконати. Серед найосновніших – здані в експлуатацію об’єкти галузей освіти, охорони здоров’я, спорту, культури, покращено матеріально-технічну їх базу, зокрема, придбано не один, як планували, а два рентген-апарати у медичні заклади району, закупили й передали шкільні автобуси для закладів загальної середньої освіти.

IMG 6730

DSC 1091

IMG 6735

IMG 6725

Голова районної ради Тетяна Градюк подякувала Івану Семанюку за плідну співпрацю Тисменицької районної ради й усіх депутатів з районною державною адміністрацією, її керівництвом, структурними підрозділами, за розуміння і підтримку, наполегливість у виконанні делегованих районною радою повноважень. Тетяна Градюк відзначила Івана Семанюка пам’ятною Подякою голови районної ради за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний та культурний розвиток Тисменицького району, адже всі здобутки району за останні п’ять років є результатом командної і системної роботи всіх районних органів влади та підтримки народного депутата України попереднього скликання Михайла Довбенка, обласних владних структур та депутатів обласної ради Михайла Королика, Романа Ткача, Василя Гладуна, Василя Поповича, керівників та працівників різного рівня територіальних органів державної влади, місцевого самоврядування, силових структур, ЗМІ, інших посадових осіб, які допомагали у вирішенні питань покращення інфраструктури та розвитку району.

DSC 1124

DSC 1130

Про професійні, управлінські, особисті якості Івана Семанюка за час перебування на посаді голови районної державної адміністрації говорили його колеги та співробітники, дякували й бажали успіхів, реалізованих проектів і світлих перспектив.

DSC 1145

IMG 6768

IMG 6777

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda