header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Новий дитячий садок “Мрія” відкрито в селі Черніїв Тисменицького району (ВІДЕО)

00115 вересня 2019 року в селі Черніїв Тисменицького району відкрито новенький дошкільний навчальний заклад (комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) "Мрія" Черніївської сільської ради).

Урочиста і знакова для мешканців Чернієва подія розпочалася зі Святої Літургії в місцевих храмах, звідки урочистою ходою разом зі священиками всі рушили до новенької будівлі – садочка “Мрія”.

На свято завітали: народний депутати України Михайло Довбенко, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка, міський голова міста Івано-Франківськ Руслан Марцінків.

DSC 9063

001

Голова районної ради Тетяна Градюк спільно із заступником голови райдержадміністрації Степаном Мандибуром привітали громаду села з цією знаковою подією, бажали щастя і добра, плідної праці на благо розвитку достойного молодого покоління та всіляких гараздів, подарувавши директору садка ікону Погінської Матері Божої та Сертифікат на суму 10 тисяч гривень для розвитку матеріально-технічної бази Черніївського комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) “Мрія” Черніївської сільської ради.

DSC 9180

DSC 9174

DSC 9107

Загальна вартість робіт із будівництва садка склала майже 15 мільйонів гривень з різних бюджетів, але немалу лепту – близько мільйона гривень – вклала й Тисменицька районна рада завдяки злагодженій співпраці влади і громади (до того ж, 400 тисяч гривень виділено на оплату праці працівників садка за два останніх роки).

Урочиста частина відкриття супроводжувалась святковою грою запрошеного для цієї мети оркестру, символічним перерізанням стрічки за участю представників районної влади, освячення приміщення місцевими парохами.

В садку навчатиметься чотири групи, а це близько 150 дітей. Там є всі необхідні умови для перебування і розвитку діток: яскраві кімнати і меблі, ігрові павільйони, гірки, пісочниці, качелі надворі.

DSC 9385

DSC 9343

Сільський голова села Черніїв Богдан Грейда від імені громади дякував усім, хто долучився до справи втілення мрії в реальність, за титанічну роботу, зроблену буквально за останніх кілька років.

Примітно, що за останнє скликання з районного бюджету на потреби соціально-економічного, освітнього, духовного розвитку громади села Черніїв виділено близько 3,5 мільйона гривень, що свідчить про добре взаєморозуміння та тісну співпрацю районної влади та місцевої громади.

 Фото - ПП "РЕДАКЦІЯ ЧАСОПИСУ "ВПЕРЕД""

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda