header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

27 вересня – день відкритих дверей в КНП “Лисецька центральна районна лікарня” (ВІДЕО)

лисець27 вересня 2019 року в комунальному некомерційному підприємстві “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицького району Івано-Франківської області відбувся день відкритих дверей та урочисте відкриття оновленої каплички.

На урочистості завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, депутат районної ради Михайло Юркевич, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий,генеральні директори комунальних некомерційних підприємств “Єзупільська міська лікарня” Ганна Худяк та “Тисменицька міська лікарня” Роман Сендецький, селищний, сільські голови Тисменицького району, медичні працівники, громадськість.

Місцеві отці-парохи селища Лисець освятили оновлену каплицю на території лікарні, щоб всі охочі могли відпочивати та збагачуватись духовно, попри лікування в медичному закладі.

лисець 2

лисець 3

лисець 1

Гостей на порозі КНП “Лисецька центральна районна лікарня” зустрічали генеральний (Тарас Скоропад) та медичний (Наталія Лучків) директори підприємства, які охоче розповідали про переваги і перспективи лікарні, нове обладнання та діагностичну апаратуру, відновлене і забезпечене всім необхідним пологове відділення, послуги якого будуть безкоштовними для мешканців Тисменицького району.

лисець

Голова районної ради Тетяна Градюк наголосила, що Лисецька центральна районна лікарня має добрий потенціал та досить непогану матеріальну базу для того щоб укласти угоду про фінансування КНП з Національною службою здоров’я на вторинному рівні, адже з самого початку реформування галузі охорони здоров’я районна влада робить все можливе для покращення якості надання медичних послуг і підтримання здоров’я пацієнтів у доброму стані. Так, на покращення матеріально-технічного оснащення за останнє скликання з районного бюджету завдяки злагодженій співпраці влади і громади виділено близько півтори мільйона гривень, що дало можливість і лікарям, і пацієнтам відчути суттєві зміни в наданні медичних послуг в аспекті якості роботи, комфорту і затишку, діагностики та лікування різних захворювань.

Короткий екскурс підприємством для огляду його можливостей і переваг, обладнання та діагностичної апаратури влаштувала для всіх відвідувачів медичний директор КНП Наталія Лучків, особливо звернувши увагу на професіоналізм спеціалістів, комфорт, зручність та щиру, доброзичливу атмосферу пологового відділення.

лисець 4

лисець5

лисець 6

лисець 7

лисець 8

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda