header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

16 лютого відбулася робоча зустріч керівництва Тисменицького району з громадою села Стриганці (ВІДЕО)

СТРИГАНЦІ 516 лютого 2020 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Ростислав Нестерак взяли участь в обговоренні з мешканцями села Стриганці Тисменицького району та власниками й керівництвом ТОВ “Стриганецький кар’єр” нового інвестиційного проекту будівництва оновленого виробничого комплексу з випалення вапна на основі видобувних ресурсів з вапнякового кар’єру, що знаходиться на території Довгівської та Стриганецької сільських рад.

З огляду на протести громади щодо початку будівництва випалювальних печей (на їхню думку це може суттєво зашкодити навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців, забрудненню питної води та значно ушкодити флору) Тетяна Градюк та Ростислав Нестерак в ході робочої зустрічі обговорювали з громадою та власниками й керівниками товариства питання будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна. В обговоренні ситуації, що склалася, також взяли участь фахівці-екологи та власник підприємства з будівництва випалювальних печей в Італії Карло Челла. Власники й керівники інвестиційного проекту будівництва випалювального комплексу демонстрували макети та розповідали про переваги цього виробничого комплексу поблизу кар’єру, скорочення руху великогабаритного транспорту через села та збільшення надходжень до місцевих бюджетів в результаті його імплементації. Карло Челла детально описав специфіку роботи фільтрів, проте, і ці аргументи не переконали громаду села в безпеці роботи печей.

СТРИГАНЦІ 5

Голова районної ради Тетяна Градюк запропонувала залучити фахівців-юристів для детального вивчення цього питання та врегулювання конфліктної ситуації, що виникла між мешканцями і керівниками підприємства. В результаті тригодинного обговорення представники громади Стриганців вирішили зібрати підписи жителів села щодо схвалення чи недопущення будівництва нового виробничого комплексу з випалення вапняку поблизу кар’єру, а також дійшли згоди щодо залучення фахівців-юристів до детального і комплексного вивчення цієї конфліктної ситуації та пошуку аргументованих шляхів її вирішення.

СТРИГАНЦІ 3

СТРИГАНЦІ 1

СТРИГАНЦІ 4

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda