header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Офіційна делегація Тисменицького району взяла участь у святкуванні Днів Землі Стрілецької у ґміні Стшельце Опольське

77У 2002 році між Тисменицьким районом та ґміною Стшельце Опольське (Польща) підписано офіційну Партнерську угоду про дружбу та співпрацю з метою обміну досвідом та ідеями у сферах місцевого самоврядування, комунального господарства та охорони навколишнього середовища, соціальної опіки, розвитку промисловості, малого та середнього підприємництва, охорони здоров’я, культури, освіти, пожежної безпеки, спорту і відпочинку.

 

В рамках дії цієї угоди Тисменицький район та ґміна  вже сімнадцятий раз спільно святкують національні свята. Так і з 31 травня-по 03 червня 2019 року на запрошення бургомістра міста Стшельце Опольське офіційна делегація від Тисменицького району взяла участь у святкуванні Днів Землі Стрілецької.

Очолила делегацію голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк. У складі делегації були: голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, радник голови Тисменицької районної ради Лідія Клевець, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий.

На святкування національного свята наших партнерів також були запрошені спортсмени Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи – Назар Данилюк, Сергій Максимів, Віталій Cавчук та Любомир Шешурак – учасники командного турніру з настільного тенісу, та начальник Тисменицького РВ Управління ДСНС в Івано-Франківській області - Ігор Дмитрів, Терешкун Віталій - начальник ДПРЧ2 м. Тисмениця Тисменицького РВ Управління ДСНС в Івано-Франківській області; Івасюк Михайло – начальник ДПД Марківецького лісництва.

Програма перебування делегації була винятково цікавою та насиченою, розрахованою на чотири дні, враховуючи зустріч та прощання з делегаціями.

01 червня після теплої, дружньої зустрічі делегацій із міст-партнерів розпочалися масштабні святкування – всі міста-партнери взяли участь у Ході Стрільця, презентувавши національні костюми та атрибутику своїх держав. У такий оригінальний спосіб вдалося за короткий термін популяризувати Україну та ознайомити всіх учасників фестивалю з Тисмениччиною.

123

Учнівська тенісна команда Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи посіла перше місце в командному настільному тенісному турнірі серед команд з міст Стшельце Опольське (Республіка Польща), Голіце (Чеська Республіка), показавши гарну спортивну підготовку, волю до перемоги, чудову командну гру та подарувавши учасникам свята позитивні емоції і незабутні враження від поєдинку. Нагородою спортсменам стали Диплом, кубок та пам’ятні подарунки, зокрема, з символікою міста.

19

62

122

33

В ході святкування Тетяна Градюк, Іван Семанюк та голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий проводили тематичні зустрічі та переговори з офіційними делегаціями міст Голіце (Чеська Республіка) і Зост (Федеративна Республіка Німеччина) щодо подальшої міжнародної співпраці. Намічено плани спільної роботи у напрямку культурної співпраці з цими містами та зміцнення міжнародних партнерських відносин. Також обговорили майбутню поїздку польських юнаків-футболістів до Тисменицького району на турнір з футболу, який відбудеться на теренах Ямницької об’єднаної територіальної громади. Під час офіційної церемонії святкування керівники міст-партнерів обмінялися вітаннями.

0121

0122

Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк вітала керівництво ґміни з 17 річницею співпраці, з місцевим національним святом та бажала миру і процвітання Стрілецькій Землі, висловивши сподівання, що партнерські відносини між двома містами-партнерами і надалі будуть такими дружніми і теплими, основаними на взаєморозумінні і тісній співпраці.

77

149

5

Обмінявшись символічними подарунками, всі учасники свята взяли участь у фестивалі, приуроченому Дням Землі Стрілецької, святкових та інтеграційних зустрічах у парку Міцкевича, відвідали вистави та святковий концерт, де зіркою феєричного шоу була Малгожата Островська та гурт Happysad.

72

18

44

61

Роман Крутий, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади, як і на посаді голови Тисменицької районної ради, продовжує активну роботу щодо міжнародної співпраці, залучення в громаду закордонних інвестицій, розширення кола спілкування та обміну досвідом мешканців громади з іноземними партнерами, зокрема з Польщі.

02 червня делегація побувала на месі партнерів у костелі святого Лаврентія, де діти з усіх делегацій вітали учасників святкувань рідними мовами, а також слова привітання надавалися представникам делегацій з міст-партнерів.

2

111

50

Господарі свята організували для офіційних делегацій екскурсію ґміною Стшельце Опольське, де поділилися досвідом реалізації успішних проектів, зокрема, у соціальній та екологічній сфері, а також тисменичани відвідали замок у Тошеку.

Пожежники міста Стшельце Опольскє передали обладнання та інструменти для пожежних частин Тисменицького району.

Третій вечір Днів Землі Стрілецької завершився для всіх гостей та учасників фестин цікавою концертною програмою і чудовим святковим феєрверком.

03 червня перед завершенням офіційного візиту до ґміни Стшельце Опольське від імені Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації, а також новоутвореної Ямницької об’єднаної територіальної громади голова районної ради Тетяна Градюк висловила керівникам ґміни щиру вдячність за теплий, дружній прийом, підтримку та багаторічну співпрацю та висловила сподівання, що надалі наші партнерські відносини будуть ще тіснішими, запросивши Тадеуша Ґоца, Юзефа Кампу, Габріелю Пузік – давніх друзів Тисмениччини, а також керівників ґміни – на традиційні святкування 28 річниці незалежності України 24 серпня 2019 року.

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda