header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Оголошення

Конкурсна комісія з проведення конкурсів на право укладення договорів оренди об’єктів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста району оголошує конкурс про передачу в оренду нерухомого майна – нежитлових підвальних приміщень - спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району для розміщення продуктового магазину.

1. Коротка характеристика об'єкта оренди: нежитлові підвальні приміщення Комунального некомерційного підприємства “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицької районної ради Івано-Франківської області площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Івано-Франківська область, Тисменицький район, селище Лисець, вул. Радчанська, 10. Балансоутримувач: КНП “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицької районної ради Івано-Франківської області. Ринкова вартість майна, що передають в оренду, згідно зі звітом про незалежну оцінку від 30.09.2019 (без врахування ПДВ) становить 113 080 грн. Умови конкурсу: ефективне використання приміщення за цільовим призначенням; розмір орендної плати становить (визначений відповідно до Методики розрахунку орендної плати та порядку використання плати за оренду об'єктів майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста району, затверджених рішенням районної ради від 24.06.2011) 1241,62 грн. (з врахуванням ПДВ) за місяць; оплата застави у конкурсі становить 7449,72 гривень.

2. У конкурсі можуть брати участь юридичні особи незалежно від форми власності та фізичні особи, які зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності.

3. Переможцем конкурсу буде визначено учасника, який запропонує найвищу орендну плату при обов'язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Внесена застава за участь у конкурсі підлягає зарахуванню в рахунок подальших платежів за використання приміщення. У разі відмови переможця конкурсу від укладення договору оренди застава поверненню не підлягає. Переможець зобов'язаний укласти договір оренди в 10-денний термін з дня схвалення протоколу засідання конкурсної комісії районною радою.

4. Для участі у конкурсі учасники знайомляться з умовами конкурсу і подають на розгляд комісії з проведення конкурсу на право укладення договорів оренди об’єктів майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста району такі документи: а) заяву на участь в конкурсі у двох примірниках; б) оригінал платіжного документа про сплату застави за участь у конкурсі; в) інформацію про банківські рахунки, на які буде повертатися заявникові застава за участь у конкурсі у випадку його поразки; г) зобов'язання учасника конкурсу щодо виконання умов конкурсу, у тому числі зобов'язання щодо сплати орендної плати, яка буде визначена за результатами конкурсу; д) копії установчих документів, засвідчених печаткою заявника.

5. Заставу за участь у конкурсі перераховують на:

Комунальне некомерційне підприємство “Лисецька центральна районна лікарня” Тисменицької районної ради Івано-Франківської області

р/р 26004300890582

Івано-Франківське ОУ АТ “Ощадбанк

МФО 336503

Код ЄДРПОУ 01993470

6. Прийняття заяв і документів, зазначених у пункті 4, здійснюється до 22.11.2019 за адресою: Івано-Франківська область, м. Тисмениця, вул. Галицька, 17 каб. 311.

Матеріали, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються і повертаються учаснику конкурсу.

7. Конкурс відбудеться 27.11.2019 року о 10 год. за адресою: Івано-Франківська область, м. Тисмениця, вул. Галицька, 17, каб. 315. Контактні телефони: 2-41-30, 4-12-52. Ознайомитися з об'єктом оренди можна в робочі дні за місцем його розташування.

   Голова конкурсної комісії

   І. Я. ФЕДОРИШИН

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

July 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda