header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

17 вересня - відкриття турніру з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради (ВІДЕО)

IMG 629717 вересня 2019 року на стадіоні “Хутровик” в місті Тисмениця відбулося урочисте відкриття турніру з міні-футболу серед школярів району на Кубок голови Тисменицької районної ради.

Це вже четвертий турнір з міні-футболу на Кубок голови Тисменицької районної ради, який був започаткований ще у вересні 2016 року Романом Крутим. Ці змагання серед школярів району запроваджено за ініціативи голови районної ради, підтримки депутатів районної ради з метою пропаганди здорового способу життя та розвитку спорту серед юного покоління Тисменицького району. Учасниками турніру в цьому році стали команди з 35 закладів загальної середньої освіти Тисменицького району, а також Загвіздянської, Угринівської та Ямницької об’єднаних територіальних громад.

На урочисте відкриття турніру завітали і численні гості: голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, голова Загвіздянської об’єднаної територіальної громади Володимир Ружанський, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, начальник відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, методист районного методичного кабінету відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації Василь Римчук, а також депутати Тисменицької районної ради: Василь Гейко, Ігор Демків, Ярослав Дем’янець, Михайло Дмитрик, Володимир Заник, Юрій Проценко, Петро Русиняк та Михайло Юркевич.

IMG 6326

IMG 6320

Після виконання Державного Гімну України, що символізував урочисте відкриття турніру на Кубок голови Тисменицької районної ради, отець Роман Микієвич, парох Церкви Святого Архистратига Михаїла м. Тисмениця, благословив усіх учасників на добру гру та високі спортивні результати.

IMG 6361

IMG 6334

Голова районної ради Тетяна Градюк наголосила, що футбол – це гра мільйонів і ніякі перешкоди не зупинять гравців на шляху до перемоги. Побажала юним учасникам спортивного запалу, високих результатів у змаганнях, жаги до перемоги. Щирі побажання успіхів у футбольному турнірі висловлював учасникам і заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур.

IMG 6377

IMG 6400

IMG 6412

За результатами запеклої боротьби 35 команд на восьми спортивних майданчиках Тисменицького району (в місті Тисмениця та селах Драгомирчани, Клубівці, Милування, Підлісся, Старий Лисець, Угринів, Ямниця) переможцями до участі в ¼ фіналу стали команди Загвіздянського, Підліського та Ямницького ліцеїв, Новокривотульської ЗОШ І-ІІ ступенів, Клубівецької, Липівської, Старолисецької та Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

IMG 6464

IMG 6468

IMG 6482

IMG 6493

IMG 6533

IMG 6563

IMG 6581

IMG 6592

IMG 6631

IMG 6674

IMG 6680

Турнірна таблиця виглядає так:

таблиця зм

Для збільшення натисніть на зображення

В результаті жеребкування, яке відбулося 18 вересня 2019 року у відділі освіти Тисменицької районної державної адміністрації, на стадіоні, в ¼ фіналу зіграють дві групи учасників: група 1 (стадіон “Хутровик”, м. Тисмениця) – команди закладів освіти сіл Клубівці, Липівка, Нові Кривотули, Підлісся; група 2 (стадіон с. Милування) – команди навчальних закладів сіл Загвіздя, Старий Лисець, Чорнолізці, Ямниця.

IMG 6703

IMG 6707

IMG 6711

Спортивна енергетика, вир позитивних емоцій, цікаве спілкування та нові друзі чекатимуть на учасників турніру та всіх охочих 20 вересня 2019 року о 1000 год. в ¼ фіналу на Кубок голови Тисменицької районної ради!

Довідково:

Боротимуться команди за призовий фонд: за перше місце, зайняте у турнірі, команди отримають 20 000 гривень, за друге - 15 000 гривень, за третє – 10 000 гривень.

IMG 6297

Готують організатори й заохочувальні призи, нагороди, грамоти й подяки. Усі кошти виділятимуться з районного бюджету, а навчальні заклади зможуть використати їх для свого розвитку.

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda