Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

24 лютого відбувся чемпіонат Тисменицького району з футзалу (ВІДЕО)

2224 лютого 2019 року на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулися фінальні змагання чемпіонату Тисменицького району з футзалу сезону 2018/2019.

В чемпіонаті брали участь дев’ять команд із населених пунктів району: Березівка, Загвіздя, Підлісся, Радча, Сілець, Угринів, Чорнолізці, а також команда з міста Івано-Франківськ.

001

002

Учасників спортивних змагань урочисто привітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Василь Дзудзило, голова районної спортивної організації “Тисменицька федерація футболу” Василь Кобльовський, голова Загвіздянської ОТГ Володимир Ружанський, бажаючи натхнення, жаги до перемоги, нових звершень і високих результатів в ім’я рідної України.

Започаткований депутатом Тисменицької районної ради Романом Крутим (тодішнім головою Тисменицької районної ради) у 2016 році, чемпіонат з футзалу вже став традиційним та об’єднав навколо себе всю активну молодь району.

Голова районної ради Тетяна Градюк подякувала попередньому голові Тисменицької районної ради, голові постійної комісії районної ради з питань бюджету Роману Крутому за започаткування та постійне фінансування футбольних команд у районі, за відновлення спортивних майданчиків та пропаганду здорового способу життя серед молоді.

За підсумками фінальних матчів переможцем стала команда із села Загвіздя, друге місце посіла команда з Підлісся, а третє – збірна з Березівки.

11

22

Призерів нагороджено медалями і кубками, а кращі гравці чемпіонату одержали пам’ятні статуетки.

За популяризацію футзалу в Тисменицькому районі всіх учасників змагань відзначили дипломами. У дружній атмосфері всі учасники та організатори чемпіонату стали до спільного пам’ятного фото.