header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

29 січня – 101 річниця бою під Крутами (ВІДЕО)

IMG 001829 січня 2019 року минув 101 рік з часу трагічної історичної події – бою під Крутами інтелігентної молоді, що відстоювала українську державність та ціною власного життя зупинила переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію. Серед приблизно 70-100 загиблих тоді було 39 вбитих у бою та розстріляних студентів i гімназистів. Ця трагічна загибель цвіту української нації стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

З нагоди вшанування цієї пам’ятної історичної події 29 січня 2018 року о 14.30 у м. Тисмениця на площі біля пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні у пам’ятному віче взяли участь голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступники голови районної державної адміністрації Володимир Заник та Степан Мандибур, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко, керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин, працівники районної ради, районної державної адміністрації, керівники державних установ району, представники Тисменицької міської ради, районної організації “Братство вояків ОУН-УПА”, Спілки учасників АТО в Тисменицькому районі, громадськість міста та району, школярі, представники місцевих засобів масової інформації.

Живі квіти до меморіалу поклали голови Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, районної державної адміністрації Іван Семанюк та міської ради Степан Сворак.

IMG 0018

Поминальну панахиду за полеглих в бою під Крутами та розстріляних юнаків відслужили священики Володимир Ковалишин (храм св. Миколая, м. Тисмениця) та Роман Микієвич (храм Архистратига Михаїла, м. Тисмениця).

IMG 0047

IMG 0073

Пам’ять Героїв Крут вшановано хвилиною мовчання.

Про високу ціну вкладу юних патріотів заради незалежності нашої держави та вічну пам’ять про криваві сторінки її історії розповіла голова районної ради Тетяна Градюк, наголосивши, що особистий обов’язок кожного тепер – завзято працювати заради розвитку України, адже тільки героїзм, жертовність, велика сила волі та патріотизм народжують у душі справжнього борця за волю і рідну країну. Не існує єдиної концепції чи абсолютно точного шляху розвитку України, як і ніхто чужий не подарує нам щасливе життя у вільній країні, а лише особистим вкладом, важкою працею і нескореністю духу ми зможемо розбудувати Україну самі. Тетяна Градюк підкреслила, що, пам’ятаючи цю трагічну сторінку української історії, наш народ завжди має бути готовий до захисту рідної держави, її кордонів та інтересів, несучи славу нескорених юних бійців під Крутами крізь віки.

IMG 0106

IMG 0063

IMG 0110

Віче супроводжувалось поетично-пісенними патріотичними композиціями у виконанні працівників відділу культури Тисменицької районної державної адміністрації.

IMG 0131

 Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

November 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda