header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

19 грудня – величне свято в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді

IMG 934919 грудня 2018 року свято Миколая Ямницька об’єднана територіальна громада святкувала особливо: в місцевому храмі святого Миколая зібралися всі мешканці та гості села, адже парафія відзначала декілька знаменних ювілейних дат: 85-річчя завершення будівництва храму, 30-річчя повернення церковної громади з підпілля, а також 20-річчя душпастирської місії отця-декана Богдана Куриліва.

IMG 9312

З нагоди відзначення усіх цих релігійних свят і подій Архієрейську святу Літургію в храмі відслужив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) за участю відомого хору ім. Г.Верьовки та місцевих парохів. На завершення Літургії Митрополит Володимир Богдана Куриліва та побажав йому бути ревним служителем у Христовому винограднику. Владика відзначив, що ця нагорода є заслугою всієї громади, яка завжди ревно дотримувалась Христової віри, відзначалася високим патріотизмом, гідністю у всі часи.

IMG 9349

IMG 9367

На велелюдне свято завітали й керівники Тисменицького району – голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, які привітали отця Богдана Куриліва з визначною в його житті подією – врученням протроієрею найвищої церковної нагороди – мітри, адже раніше Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук нагородив відповідною грамотою отця Богдана за активну душпастирську діяльність, вагомий вклад у відновлення греко-католицької віри і церкви в Івано-Франківській області, духовне виховання молодого покоління.

IMG 9394

Нагородженого цією високою відзнакою митрофорного протоієрея Богдана Куриліва вітали з храмовим святом та визначними ювілейними датами в церковній історії села Ямниця численні священики, які прибули до храму святого Миколая, щоб взяти участь в Архієрейській Літургії, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, який бажав наснаги та плідної праці на благо духовного розвитку громади.

Отець-митрат Богдан подякував усім ямничанам, які багато працювали задля цієї події: впорядковано церковне подвір’я, поставлено бруківку, придбано багато нових церковних речей, бо для ямничан храм є центром духовного життя, єднання з Богом, надією і захистом.

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda