header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

20 грудня відбулася презентація районного бюджету на 2019 рік

IMG 677720 грудня 2018 року в залі засідань районної ради в рамках робочої наради із головами і бухгалтерами міської, селищних та сільських рад відбулася презентація районного бюджету на 2019 рік.   

В нараді взяли участь голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області Віра Смачило, начальник управління Державної казначейської служби України у Тисменицькому районі Михайло Гульчій, начальник відділу обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища Головного управління статистики  Леся Пасічняк, заступник начальника відділу обробки даних демографічної та соціальної статистики управління обробки даних праці, демографічної та соціальної статистики Головного управління статистики Оксана Вацеба, головний спеціаліст-економіст відділу інформаційних технологій Головного управління статистики та заступник начальника відділу збирання та ведення даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами і ведення реєстру, статистичних одиниць Ігор Ребко.

Голова районної ради Тетяна Градюк привітала всіх присутніх з прийдешніми новорічними та Різдвяними святами і коротко розповіла про головні джерела і статті наповнення і виконання районного бюджету в 2019 році.

IMG 6777

IMG 6775

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Василів доповіла про особливості формування бюджетів на 2019 рік.  Районний бюджет за доходами загального та спеціального  фондів (без урахування трансфертів) на 2019 рік заплановано в сумі  66 029 330 грн. Крім того, в бюджеті передбачено офіційні трансферти в сумі 537 345 600  грн: дотації з державного та місцевого бюджетів - 84 012 900 грн, субвенції –  453 332 700 грн. 

Віра Смачило інформувала розпорядників коштів про завершення фінансового року 28.12.2018: про завершення платежів за 2018 рік, попередню оплату в бюджетних установах за комунальні послуги на початок 2019 року, відновлення касових видатків, відкриття рахунків та закупівлі на очікувані видатки на січень 2019 року.

Працівники Головного управління статистики розповідали про основні вимоги до складання та подання державного статистичного спостереження за: формою № 6 сільрада (річна) - Леся Пасічняк, спостереження за ф. №4-житлофонд, № 1-АП (річна) та відомості про реєстрацію місця проживання фізичних осіб і про зняття з реєстрації з місця проживання фізичних осіб (місячна) - Оксана Вацеба, програмний комплекс “Погосподарський облік для сільських, селищних рад” та можливості його ведення в ОТГ - Любов Макар, а про переваги подання звітності системою електронного звітування говорив у підсумку наради Ігор Ребко.   

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda