header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

6 грудня День Збройних сил України відзначили в Тисменицькому районі

IMG 600406 грудня 2018 року в приміщенні Тисменицької дитячої школи мистецтв ім. Йова Княгиницького відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України – одного з найважливіших свят України. заснованого ще в 1993 році. За роки незалежності цей день став символічним для українців, наповненим духом патріотизму, бойової готовності до захисту інтересів та кордонів держави, уособив мужнє обличчя воїна, перед яким схиляємо голови в подяці за мирне небо над нашими головами.

Урочистості відвідали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, заступник міського голови міста Тисмениця Сергій Ковальчук, голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, голова Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів, голова РО Української спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, голова районного Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, гості та представники громади Тисмениччини.

З виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання розпочалися урочисті події – всі присутні вшанували полеглих за волю України воїнів нашої держави у різні історичні часи.

IMG 5914

IMG 5905

IMG 5921

Голова районної ради Тетяна Градюк щиро привітала воїнів Збройних сил України, учасників та ветеранів АТО, представників районного військового комісаріату з професійним святом, наголосивши, що цей день – це свято вдячності всім героям, які ставали на захист рідної держави, особливо тепер – у ХХІ столітті, побажала сили, наснаги, оптимізму у виконанні військових обов’язків.

IMG 5951

Вітання від виконавчої влади району й області щиро висловлював голова районної державної адміністрації, приєднуючись до всіх побажань і добрих слів, а також голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник міського голови міста Тисмениця Сергій Ковальчук, голова Спілки учасників АТО у Тисменицькому районі Іван Стефанів, голова районного Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига.

IMG 5962

IMG 6090

IMG 6088

Воїнів нагороджували різними відзнаками з нагоди професійного свята Тетяна Градюк та Іван Семанюк, Сергій Ковальчук та Іван Стефанів за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники в бойовій підготовці, бойову звитягу та гуманітарну участь в антитерористичній операції.

IMG 6004

IMG 5990

IMG 6017

IMG 6034

IMG 6196

IMG 6213

Не обійшлось і без подарунків: Тисменицькому районному військовому комісаріату для користування в роботі керівники району подарували багатофункціональний принтер, а голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий – новенький телевізор. Урочистості супроводжувались святковими концертними номерами творчих колективів та сольних виконавців Тисменицького району, що приємно наповнили святкову атмосферу зали творчим духом.

IMG 5898

IMG 5923

IMG 6177

IMG 6227

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda