header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

В Пітричі освячено відновлений храм (ВІДЕО)

f3День 08 листопада 2018 року для мешканців присілка Пітрич, що належить до села Козина Тисменицького району, став пам’ятним і незабутнім – після довгої клопітної праці завдяки зусиллям жителів села, майстрів та багатьох жертводавців відновлено старовинний храм святого Дмитрія та освячено його з нагоди великого храмового свята – дня святого Дмитрія.

З хлібом-сіллю, щиросердечними поетичними рядками й побажаннями вітали Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина на території храму місцеві юні дівчата й парох – отець Богдан Шукост. 

З нагоди освячення храму відправлено архієрейську службу Божу, у якій взяли участь Володимир Війтишин, отець-декан Богдан Курилів та священики з довколишніх сіл Тисменицького району.

Під час святочної Літургії разом з парохом храму отцем Богданом та запрошеними священиками Митрополит Володимир Війтишин освятив оновлений і відреставрований храм святого Дмитрія ззовні та зсередини, здійснив чин освячення престолу і кивота в храмі, а також чин висвячення в диякони піддиякона Святослава (родом з села Павлівка Тисменицького району).

f5

f3

На свято в цей маленький мальовничий куточок завітали також і голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання національного університету фізичного виховання і спорту України Любомир Пасічняк.

f1

Голові Тисменицької районної ради Тетяні Градюк, голові Тисменицької районної державної адміністрації Івану Семанюку, всім жертводавцям і спонсорам відновлення храму, старшому брату храму Василю Пителю Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин вручив Грамоту з нагоди відновлення храму та освячення престолу за посильний внесок у відновлення церкви і щирі зусилля, докладені до відновлення церкви, за жертовність і матеріальну підтримку, побажав щедрих Божих благодатей та заступництва Пресвятої Богородиці, уділив благословення на сповнення добрих діл для блага Церкви й України.

Керівники Тисменицького району Тетяна Градюк та Іван Семанюк привітали святочну громаду, побажали Господньої опіки й благословення, добра і всіляких гараздів та вручили спільну Подяку за значний особистий внесок у відновлення храму депутату Тисменицької районної ради четвертого та п’ятого скликань, старшому брату храму св. Дмитрія Василю Пителю та грошовий сертифікат на суму 10 тисяч гривень отцю-пароху цього храму Богдану Шукосту.

f2

У відновлення старовинного храму святого Дмитрія свій вагомий внесок вклали всі – і жертводавці, і парафіяни, і районна влада, і народні депутати України Михайло Довбенко та Віктор Кривенко, які уділили на реставрацію церковці понад 200 000 гривень.

В свою чергу, Василь Питель дякував усім спонсорам та жертводавцям храму, майстрам, обласній і районній владі за фінансову підтримку у справі відновлення храму, та всім мешканцям села, які долучились до цієї нелегкої роботи.

Подвійне велике храмове свято в Пітричі завершилось спільним виконанням духовного Гімну України “Боже Великий, Єдиний”, єлеопомазанням та водосвяттям за участю Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтишина.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda