header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Ключові питання реорганізації АТ “Прикарпаттяобленерго” обговорили на робочій зустрічі керівники Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації

IMG 443501 листопада 2018 року в Тисменицькій районній раді відбулася робоча зустріч керівництва району – голів Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації Тетяни Градюк та Івана Семанюка, заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, заступників голови районної державної адміністрації Володимира Заника та Степана Мандибура, керівника апарату райдержадміністрації Ярослава Татарина за участю заступника голови правління з адміністративної діяльності АТ “Прикарпаттяобленерго” Миколи Чернявського та представників філії “Центральна” щодо особливостей проходження процесу реорганізації АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Керівники обговорювали процес реорганізації ринку електропостачання, в ході якого всі обленерго будуть поділені на окремі організаційні структури, одна з яких буде займатися передачею електроенергії та підключенням нових споживачів, інша – продажем електроенергії споживачам. Таким чином, ринок стане конкурентним, а обленерго втратять своє монопольне становище.IMG 4432

В результаті укрупнення філій АТ “Прикарпаттяобленерго” у новому форматі працюватимуть сім об’єднаних філій: “Західна”, “Північна”, “Карпатська”, “Коломийська”, “Східна”, “Центральна” та “Південна”.

Філія “Центральна” об’єднала Івано-Франківський та Лисецький РЕМ. Відтепер абоненти Тисменицького району належатимуть до філії “Центральна”, головний офіс якої знаходиться в приміщенні Івано-Франківського РЕМ АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Керівники району та філії “Центральна” обговорили також і порядок наповнення бюджету Тисменицького району у вигляді податків на доходи працівників відокремленого структурного підрозділу “Лисецька служба експлуатації електричних мереж”, а також подальшу співпрацю з філією “Центральна”.

IMG 4426

IMG 4435