header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

13 жовтня - турнір з міні-футболу серед учасників АТО

DSC 396313 жовтня 2018 року у селі Підлісся на спортивному майданчику зі штучним покриттям відбувся другий у Тисменицькому районі турнір з міні-футболу серед учасників АТО. Ініціаторами змагань стали депутати Тисменицької районної ради Василь Гейко, Ігор Іванишин та Роман Крутий.

На відкритті змагань футбольні команди із сіл Драгомирчани, Підлісся та збірну Тисменицького району вітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур.

DSC 3730

DSC 3741

Тетяна Градюк привітала всіх учасників турніру з прийдешнім святом – Днем захисника України, побажала міцності духу, миру і процвітання і зауважила, що примітно, що участь у цьому турнірі до символічного свята беруть саме учасники АТО, яких депутати районної ради змогли об’єднати в цих спортивних змаганнях. Побажала жаги до перемог, щастя і радості від корисної, запальної гри.

DSC 3767

До привітань приєднався й заступник голови районної державної адміністрації Степан Мандибур, голова Загвіздянської об’єднаної територіальної громади Володимир Ружанський та директор Підліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Андрій Пастернак.

DSC 3772

Турнір розпочався хореографічною композицією про мир в Україні, яку виконали школярі Підліської школи, а балада про воїнів АТО у виконанні юної школярки додала учасникам турніру жаги до цікавої гри.

DSC 3808

DSC 3817

DSC 3800

У запеклій боротьбі, шаленому ритмі матчів переможцем турніру стала команда села Підлісся, друге місце посіли футболісти села Драгомирчани, а третє місце зайняла збірна команда Тисменицького району. Організатори турніру нагородили усіх членів команд кубками та медалями, а голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий вручив кожній команді грошові призи.

DSC 3829

DSC 3861

DSC 3895

DSC 3916

DSC 3939

DSC 3963

Повернувшись додому, учасники бойових дій, воїни АТО мають відчувати усю повноту життя, нашу щиру підтримку, єдність, працювати і відпочивати достойно, адже дух змагання – це те, що об’єднує, налаштовує на позитив, підтримує здоровий спосіб життя, надихає на гарний настрій. Тож організатори суботнього турніру з міні-футболу серед учасників АТО мають великі плани щодо розширення статусу змагань.

Фото - редакція газети "Вперед"

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

November 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda