header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

2 жовтня – засідання колегії Тисменицької районної державної адміністрації (ВІДЕО)

IMG 3197

02 жовтня 2018 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк взяла участь у засіданні колегії Тисменицької районної державної адміністрації, головуючим на якому був Іван Семанюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації.

Члени колегії РДА, міський, селищні, сільські голови та працівники місцевих рад, начальники відділів апарату, структурних підрозділів РДА, керівники територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, представники ЗМІ слухали доповіді керівників місцевих управлінь та органів виконавчої влади щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району.

Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, стан готовності до опалювального періоду бюджетних установ району інформував присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник. Про роботу житлово-комунального господарства м. Тисмениця, газової, енергопостачальної та дорожньої служб в цьому аспекті говорили посадові особи Тисменицької міської ради та цих установ.

IMG 3197

IMG 3193

IMG 3201

IMG 3206

Про стан призначення та проведення перерахунку субсидій на житлово-комунальні послуги на неопалюваний період розповідала заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Марія Сурмачевська, яка повідомила, що станом на 20.09.2018 року житловою субсидією в Тисменицькому районі користуються 5092 домогосподарств, решта (16694 домогосподарств) мають звернутися за призначенням субсидії з заявою та декларацією.

Про хід виконання розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 20.02.2018 року № 93 “Про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів району, ефективного та раціонального використання коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2018 рік” інформували начальники фінансового управління РДА Ганна Василів і Тисменицького управління Головного управління ДФС в області Олег Адамович.

Наприкінці засідання керівник апарату РДА Ярослав Татарин проаналізував стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за третій квартал 2018 року та оголосив план роботи РДА на четвертий квартал 2018 року. За результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda