header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

29-30 вересня – XXIII Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність Церкви (ВІДЕО)

IMG 302729-30 вересня 2018 року в духовно-паломницькому центрі Матері Божої, в обителі Отців Василіян, що знаходиться в селі Погоня Тисменицького району, відбулася XXІІІ Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність Церкви.

DSC 0757

 

IMG 2774

 

IMG 2786

 

IMG 2787

Разом з тисячами віруючих прощу відвідали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, народний депутат України Михайло Довбенко, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Федорак, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, представники обласної влади, увесь керівний склад районної державної адміністрації та районної ради, священнослужителі УГКЦ.

Архієрейську Божественну Літургію очолив глава УГКЦ – Блаженніший Святослав Шевчук. Співслужили Блаженнішому Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, екзарх Харківський владика Василь Тучапець, єпископ-помічник Мукачівської єпархії владика Ніл Лущак, настоятель Погінського монастиря, ієромонах Никодим Гуралюк, отці-василіяни та духовенство.

 

IMG 2821

 

IMG 2876

 

IMG 2828

Щороку на міжнародну прощу Вервиці до святого місця у Погоні прибувать тисячі прочан. Цього разу проща проводилася з нагоди року Божого слова і 1030-ліття хрещення Київської Руси-України. ЇЇ відвідали прочани з різних куточків України. Учасники спільного жертовного духовного служіння молилися за мир та єдність українського народу, злагоду в суспільстві.

IMG 2853

У духовно-паломницькому центрі Матері Божої у Погоні впродовж двох днів відбувалися Молебень до Матері Божої Погінської, співані вервиці, літургії, нічні моління, ватра, розважання та духовні пісні для молоді. Все це сприяло створенню атмосфери неймовірного піднесення серед віруючих.

IMG 2715

 

IMG 2742

Глава УГКЦ під час Архієрейської Божественної Літургії закликав вірян молитися за український народ, українську церкву, залучення молоді до духовних джерел. У своєму архипастирському слові Блаженніший Святослав зазначив, що Ісусова смерть на хресті є символом нашого спасіння. Все змінилося в один день смерті нашого Спасителя, проте, найбільшою проблемою сучасної Церкви є те, що ми часто своїми устами ставимо Бога, але живемо так, ніби Бог не існує, а дорога за Христом – це, все ж, дорога Воскресіння, дорога вічного життя. Також Блаженніший Святослав висловив слова подяки усім тим, хто прибув на Прощу Вервиці, попросив усіх вірних молитися за святішого отця Франциска, який проголосив жовтень місяцем молитви на вервиці.

IMG 3007

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин дякував Святославу Шевчуку за участь у Святій Літургії, а настоятель Погінського монастиря о. Никодим Гуралюк висловив слова вдячності усім, хто доклав зусиль до організації та проведення Міжнародної прощі у Погоні, зокрема, голові Ямницької об’єднаної територіальної громади Роману Крутому, голові Тисменицької районної ради Тетяні Градюк, голові Тисменицької районної державної адміністрації Іванові Семанюку, народному депутатові України Михайлу Довбенку, працівникам обласної, районної влади, доброчинцям, меценатам і жертводавцям.

 

IMG 3020

 

IMG 3027

IMG 3031

 

IMG 3092

 

IMG 3119

 

IMG 2954

На завершення паломники отримали пастирське благословення від Блаженнішого Святослава та заспівали молитву за Україну “Боже Великий, Єдиний”.

Щоб масштабний дводенний духовний захід відбувся якісно, а прочани почувалися зручно і безпечно спільно і злагоджено працювали обласні, районні, міські служби – поліція, рятувальники, медики, працівники соціальних установ, обласна та районна організації Товариства Червоного Хреста України, волонтери.

За кошти районного бюджету, сприяння Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації було суттєво покращено інфраструктуру духовно-паломницького центру (близько 450 тисяч гривень) для забезпечення зручності перебування паломників на прощі. Завдяки районній владі, меценатам та жертводавцм було організовано безкоштовне гаряче харчування для паломників.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

June 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda