header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

8 вересня Тисменицький район урочисто відзначав День фізичної культури та спорту

08 веIMG 0504ресня 2018 року в залі засідань адміністративного будинку районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту, на які зібралися вихованці, адміністрація, тренерсько-викладацький склад Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи, батьки, ветерани спорту.

Вітали представників спорту голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин.

IMG 0433

Тетяна Градюк дякувала керівникам спортивних установ і організацій району – Ігорю Іванишину, Степану Долику, Василю Кобльовському за наполегливу працю і спортивну майстерність, терпіння і вміння розвивати в юному поколінні любов до спорту, вихованцям і тренерам ДЮСШ – за популяризацію фізичної культури і спорту, батькам – за терпіння і розвиток дітей, Роману Крутому – за започаткування та розвиток доброї ініціативи ведення здорового способу життя серед молоді району, адже районна влада постійно сприяє розвитку спорту в Тисменицькому районі, про що свідчать відкриті спортивні об’єкти, майданчики, істотне покращення матеріально-технічної бази, часті спортивні заходи. У цьому напрямку працюватимуть і надалі, запевняють керівники району, адже успіхи спортсменів – це не тільки виховання сильних, здорових, цілеспрямованих особистостей, але й популяризація краю. Юному поколінню спортсменів Тетяна Градюк побажала щастя в житті, світла в душі, сили духу та невпинного руху і жаги до нових перемог.

IMG 0416

IMG 0431

IMG 0484

Багато юних спортсменів отримали різні нагороди за високі спортивні результати. Кращих спортсменів та тренерів району нагородили іменними пам’ятними статуетками, яких загалом вручили 35.

IMG 0454

IMG 0455

Тисменицький район має вагомий спортивний потенціал. Вихованці Тисменицької ДЮСШ є учасниками і призерами обласних, всеукраїнських, міжнародних змагань. 556 школярів у 42 групах вдосконалюють свої спортивні навички з футболу, баскетболу, боротьби дзюдо, боксу, настільного тенісу, спортивного орієнтування, таеквон-До – ВТФ. А допомагають їм освоїти ази спорту та відточувати майстерність 19 кваліфікованих тренерів. До слова, у жовтні 2018 року Тисменицька ДЮСШ відзначатиме 35-річний ювілей.

IMG 0504