header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Європа наших мрій: літній табір для обдарованих дітей Тисмениччини в Польщі

IMG 8618У 2018 році Тисменицька районна рада стала учасником міжнародного проекту Erasmus+ “В якій Європі ми б хотіли жити?”. В рамках проекту 70 юних обдарованих підлітків з міст Тисмениця (Україна), Друскінінкай (Литва), Голіце (Чехія), Стшельце Опольське (Польща) та Зост (Німеччина) братимуть участь у проекті в липні 2018 року.

Літній табір, що передбачає обмін досвідом між молоддю п'ятьох країн у сфері екології, спорту, освіти, культури, національних особливостей, традицій, а також обговорення глобальних досягнень проблем Європи в наші дні, залучить 12 юних талантів з Тисменицького району, зокрема, з Ямницької об’єднаної територіальної громади, адже саме ця громада стала переможцем і залучена до участі в проекті Erasmus+.

04 липня 2018 року голова районної ради Тетяна Градюк, голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник та голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий провели робочу зустріч з обдарованими дітьми та їхніми батьками щодо організації поїздки до Республіки Польща в липні 2018 року для участі в літньому таборі. Молодь матиме чудову нагоду продемонструвати українські традиції, елементи національного одягу, нашу культуру, звичаї, спортивні навички та наукові досягнення, ознайомитись з особливостями життєдіяльності, культури і побуту інших країн.

Тисменицька районна рада, районна державна адміністрація та Ямницька об’єднана територіальна громада всіма можливими способами сприяють руху нашої держави в напрямку євроінтеграції, в тому числі і підтримуючи міжнародні проекти та сприяючи їх реалізації на теренах нашого району, залучаючи і кошти, і кращі практики менеджменту та самоврядування в район. Так, втілення проекту “В якій Європі ми б хотіли жити?” відбудеться за підтримки та фінансування з районного бюджету, адже залучення міжнародного досвіду, особливо у формуванні свідомості юного покоління – це ключова складова розвитку справжньої, європейської громадськості в Україні.

IMG 8622

IMG 8596

IMG 8597

IMG 8602

IMG 8604

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda