header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Четверте засідання організаційного комітету з питань проведення IX обласного фестивалю аматорського мистецтва “Покутські джерела” пройшло у малому залі засідань Тисменицької районної ради

IMG 853226 червня відбулося четверте засідання організаційного комітету з питань проведення обласного фестивалю аматорського мистецтва “Покутські джерела” за участю голови Тисменицької районної ради Тетяни Градюк.

IMG 8532

На засіданні були присутні: заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, керівник апарату РДА Ярослав Татарин, начальник відділу культури РДА Олександра Стефінко, заступник міського голови м.Тисмениця Сергій Ковальчук.

IMG 8535

Метою організаторів є проведення фестивалю на високому рівні. Тому, чи не аби яка увага приділяється всім питанням, які виникають в ході організації фестивалю. «В нас є чітке бачення важливості та унікальності заходу, тому ми всі повинні докласти максимум зусиль, щоб фестиваль був яскравим та проходив в атмосфері гостинності Тисмениччини» - зазначила голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк.

IMG 8529

Учасники організаційного комітету детально обговорили організаційні та фінансові питання, а також сценарій проведення свята. На гостей фестивалю чекає багато захопливих та цікавих моментів.

IMG 8531

Щороку свято мандрує від одного покутського району до іншого. Цьогоріч Тисмениччина отримала естафету фестивалю від Городенківщини. Обласний фестиваль “Покутські джерела” репрезентує етнографічну і культурно-мистецьку традицію та оригінальну автентику  кожного району, що входить до складу Покуття. Тисмениччина зустріне та проведе фестиваль 16 вересня 2018 року.

IMG 8537

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda