header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

6 червня - День журналіста

DSC 54796 червня журналісти районної газети «Вперед» та КП «Телерадіоорганізація «Тисмениця» відзначали професійне свято.

З днем журналіста працівників засобів масової інформації Тисмениччини вітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк. До привітань приєдналися також голова Ямницької сільської ради об`єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко. Вони побували в редакції газети «Вперед» та на студії комунального підприємства «Телерадіоорганізація «Тисмениця».

DSC 5480

Тетяна Градюк зазначила, що кожен з журналістів своєю працею творить історію сьогодення, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. «Головне покликання журналіста - сказала голова районної ради - служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві, поповнюючи яскравими і незабутніми сторінками історію нашої держави».

IMG 8027

IMG 8039

З нагоди професійного свята керівники району побажали журналістам невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Добрих і позитивних новин, сили духу, натхнення, чітких об’єктивів, вдалих сюжетів, щастя, удачі та успіхів, творчих здобутків. Також Тетяна Градюк побажала, щоб творча журналістська справа була належно оцінена широким колом поціновувачів, а джерело професійних знань ніколи не міліло.

Колективам редакції газети «Вперед» (головний редактор Заник Володимир Володимирович) та комунального підприємства «Телерадіоорганізація «Тисмениця» (директор Молощак Марія Іванівна) з нагоди свята були вручені вітальні адреси за підписами голови Тисменицької районної ради та голови Тисменицької районної адміністрації.

DSC 5490-1