header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Творчі роботи Василя Голендира на виставці у музеї історії міста Тисмениця (ВІДЕО)

DSC 060929 травня 2018 року у музеї історії міста Тисмениця учитель образотворчого мистецтва та креслення Рошнівського і Милуванського навчально-виховних комплексів Василь Голендир презентував свої мистецькі роботи та творчі доробки своїх учнів. Це вже друга його виставка у стінах музею.

Привітати 27-річного художника з черговим творчим досягненням прийшли керівники району, міста, працівники освіти, батьки, родичі, друзі та його учні.

Заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин та керівник апарату Тисменицької районної державної адміністрації Ярослав Татарин вітали художника з вагомими результатами творчої майстерності, бажали Василю Голендиру невичерпного натхнення, реалізації творчих задумів та доброї творчої слави не тільки в Україні, а й за кордоном. За вагомий внесок у розвиток освіти Тисмениччини, творчі досягнення та сумлінну працю керівники вручили художникові спільну грамоту голови районної державної адміністрації, голови районної ради і грошову премію. 

DSC 0606

Василь Голендир – лауреат районної премії імені Романа Федоріва у 2016 році в номінації “Образотворче і народне мистецтво”. Народився та проживає у селі Милування. Першу авторську виставку малюнків представив поціновувачам живопису в 2007 році у Милуванському сільському клубі. У 2012 року закінчив інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Одразу пішов працювати учителем. Учасник групових виставок Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України. Його роботи знаходяться у приватних збірках, як в Україні, так і за кордоном.

DSC 0552

Василь Голендир дякував усім, хто його підтримував та продовжує допомагати на творчому шляху, розповідав про свої кроки у живописі, роботу із учнями, говорив про плани на творче майбутнє.

DSC 0640

Експозиція, представлена у музеї, включає 20 власних та 25 учнівських робіт, більшість з яких – краєвиди, сільські пейзажі, весняна тематика. Композиції виконані здебільшого у техніці олійного та акрилового живопису, а в картині “Рідне село” автор використав воскову емульсію. 

DSC 0538

DSC 0549

Мистецьку імпрезу провела директор музею історії м. Тисмениця Лілія Лишега. Вітали Василя Голендира міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, сільський голова с. Милування Марія Татарин, директор Милуванського НВК Василь Зарицький та інші прихильники живописної майстерності.

DSC 0572

DSC 0630

DSC 0659

DSC 0665

DSC 0660

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda