header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

23 травня в Тисмениці побувала відома дитяча письменниця Наталія Гузєєва (ВІДЕО)

DSC 062023 травня 2018 року в Тисменицький район завітала відома дитяча письменниця, український сценарист та редактор мультфільмів, авторка відомих і широко популярних серед дітей “Петрика П’яточкіна” та “Капітошки”.

Прилетівши в Україну, Наталія відвідала у Тернополі фестиваль кіно, телебачення та анімації “Кінохвилька”. Потім на запрошення керівника ДІЛ “Сузір’я” Богдана Нагорняка письменниця відвідала Тисменицьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Тисменицької районної ради, де привітала з першим пам’ятним випуском учнів четвертого класу.

На цікаву зустріч митця з учнями школи прибула й голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, яка щиро привітала письменницю на теренах Тисмениччини та підкреслила, що для дітей світ дитинства, змальований у творах Наталії Гузеєвої, є добрим прикладом творіння добра і насолоди від радісних митей життя. Голова районної ради подякувала письменниці за талановиту творчість, яка є близькою саме українським діткам, за казки і персонажі, які закарбовуються в пам’яті малят і творять позитивні емоції, допомагаючи їм рости справжніми щирими українцями. Тетяна Градюк вручила грамоту Наталії Гузєєвій за вагомий вклад в розвиток української творчості для дітей. Примітно, що керівництво Тисменицького району не стоїть осторонь інтелектуального і творчого розвитку юного покоління, всіляко сприяючи дітям у реалізації їхніх творчих ідей і планів, забезпечуючи належні умови для саморозвитку та самопізнання. Перебування Наталії Гузєєвої на Тисменничині відбулося за сприяння Тисменицької районної ради.

DSC 0762

DSC 0620

Наталія Гузєєва зустрілася також і з творчою молоддю Тисменицького району (дехто з юних талантів є Лауреатом Міжнародного телевізійного фестивалю “Дитятко”, який щорічно відбувається в Харкові). Діти отримали нагороди від письменниці, а випускниця школи Дарія Нагорна – грамоту, підписану нею. Зустріч юних вихованців інформаційної ліги “Сузір`я”  з Наталією Гузєєвою завершила для знаного в Україні дитячого колективу начальний рік.

DSC 0694

DSC 0667

Побувала письменниця і в ДНЗ “Сонечко”, де її вітали маленькі дітки з групи “Хмаринка” разом з вихователями та завідуючою садка Гафією Мельниченко, фотографувалась з малятами у хатинці Капітошки, яка є на подвір’ї садочка, відвідала Тисменицьку районну бібліотеку та духовно-паломницький центр – монастир Успіння Матері Божої ЧСВВ у Погоні, де поспілкувалася із о. Никодимом Гуралюком.

DSC 0793

DSC 0840

DSC 0845

DSC 0871

Довідково:

Наталія Анатоліївна Гузєєва народилася в 1952 році в м. Києві в родині акторів. Батько – Анатолій Гузєєв, диктор Українського телебачення, режисер, доцент Університету культури. Мати – Олена Гузєєва, актриса, чтиця, солістка філармонії.

У 1974 році закінчила Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет кібернетики, відділення структурної лінгвістики. Працювала лінгвістом, перекладачем, журналістом, редактором мультиплікаційної студії “Укранімафільм”. З 1992 року – член Національної спілки кінематографістів України.

За сценаріями Наталії Гузєєвої були створені мультфільми “Капітошка”, “Повертайся, Капітошко!”; “Як Петрик П’яточкін слоників рахував”; “Любов і смерть картоплі звичайної”; “Твір про дідуся”, “Це що ще таке?!”; “Солодке життя”; “Було нудно”; “Тополя” та науково-популярні фільми (наприклад, “Хто прокинеться півнем?”, “Подряпина на льоду”), багато з яких були відзначені нагородами на різноманітних міжнародних фестивалях.

З 1995 року проживає в Німеччині, зараз – в Мюнхені.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

Фото Богдана Нагорняка

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda