header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

23 травня – День Героїв (ВІДЕО)

IMG 7356

23 травня 2018 року голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Оксана Проценко, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, представники районних громадських організацій “Братство вояків ОУН-УПА”, “Спілки учасників АТО Тисменицького району”, “Українська спілка ветеранів Афганістану”, працівники районної та міської влади, закладів культури, громадськості взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Героїв, що відбулися в Народному домі міста Тисмениця.

Пам’ять борців за волю України різних епох вшанували хвилиною мовчання, а до пам’ятника та арки Героям Небесної Сотні поклали кошик з квітами.

IMG 7259

IMG 7272

Ігор Федоришин та Іван Семанюк висловлювали щиру вдячність воїнам УПА та війни з російським загарбником на сході України за відвагу, патріотизм, самопожертву, щиру любов до рідної землі, захист Батьківщини, за яку ризикували життям, та побажали міцного здоров’я, мужності, миру й процвітання для України.

IMG 7292

З нагоди Дня Героїв керівники вручили відзнаки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради, грамоти голови районної державної адміністрації та голови районної ради за мужність, героїзм у захисті незалежності України учасникам АТО – жителям населених пунктів Тисменицького району. Спільні подяки від голови РДА та голови районної ради отримали й поважні воїни УПА – голова (Петро Галига) та члени районної організації “Братство вояків ОУН-УПА”.

IMG 7318

Бойових побратимів зі святом вітали й керівники Спілки учасників АТО Тисменицького району Іван Стефанів та Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, які дякували воїнам за відданість і ревність у боротьбі за волю України і наголошували на необхідності достойного вшанування всіх, хто не шкодував сил для збереження цілісності нашої держави та її розквіту.

IMG 7329

IMG 7337

IMG 7350

Програма свята продовжилася патріотичними піснями, інструментальними композиціями у виконанні творчої молоді Тисменицького району.

IMG 7343

IMG 7269

IMG 7356

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda