header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

У Слобідській загальноосвітній школі буде новий директор

IMG 708104 травня 2018 року відбулася відкрита публічна презентація плану розвитку закладу загальної середньої освіти та засідання конкурсної комісії на посаду керівника комунального закладу Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області.

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тисменицької районної ради, затвердженого рішенням Тисменицької районної ради від 02 березня 2018 року “Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тисменицької районної ради Івано-Франківської області в новій редакції”, посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, про що зазначалося в оголошенні про конкурс.

IMG 7086

Претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти з 28 березня по 26 квітня 2018 року включно подавали до конкурсної комісії необхідні документи, які комісія у складі шести осіб розглядала та перевіряла на відповідність нормам Положення і чинних підзаконних актів та норм.

IMG 7098

До складу конкурсної комісії увійшли шість осіб, серед яких головою комісії обрано Тетяну Градюк – голову Тисменицької районної ради, а секретарем – Володимира Лещишина, директора Черніївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, члена громадської організації “Асоціація керівників шкіл України”.

IMG 7090

IMG 7125

Претендентів на посаду директора навчального закладу було два:

 • Мельник Лідія Миколаївна, 1961 року народження. Стаж педагогічної роботи в Слобідській школі – 38 років (педагог-організатор, вихователь ГПД, вчитель початкових класів, а останніх 24 роки – заступник директора школи та вчитель історії). Толерантна, досвідчена, творча особистість, яка згуртувала дружній, об’єднаний спільною метою колектив, орієнтований на високі результати навчального процесу;

IMG 7101

 • Присяжнюк Галина Гаврилівна, 1965 року народження. Загальний педагогічний стаж – 30 років (вихователь дитячого садочка у Слобідці, вчитель Старокривотульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник творчої групи вчителів історії Тисменицького району, з 2010 року – директор Одаївської ЗОШ І-ІІ ступенів. Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, призер районного конкурсу “Учитель року”). Духовне і національно-патріотичне виховання учнівської молоді – головна ціль і життєве завдання цієї багатогранної особистості, що всі свої зусилля спрямовує на розвиток і благополуччя школи.

IMG 7117

Обидва кандидати представили конкурсній комісії відкриті публічні презентації плану розвитку Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

IMG 7094

IMG 7111

IMG 7096

В результаті розгляду документів, перегляду презентацій та поіменного голосування за обидві кандидатури конкурсний відбір пройшла Мельник Лідія Миколаївна, хоча обидва кандидати були достойними, високопрофесійними, досвідченими і майстерно презентували плани розвитку Слобідської школи.

IMG 7134

IMG 7081

Зважаючи на всі особливості педагогічного стажу обох кандидатів, їхні особисті заслуги перед колективами, вагомий вклад в розвиток і виховання молодого покоління конкурсній комісії важко було зробити вибір з-поміж цих двох професіоналів, та все ж за результатами своєї роботи конкурсна комісія затвердила висновок щодо результатів проведення конкурсного відбору на посаду керівника комунального закладу Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області та рекомендувала начальнику відділу освіти Тисменицької районної державної адміністрації призначити на посаду керівника цього комунального закладу Мельник Лідію Миколаївну, уклавши з нею трудовий договір (контракт).

Висновок скан

Тисменицька районна рада вітає Мельник Лідію Миколаївну із перемогою в конкурсному відборі та бажає їй плідної праці, вагомих результатів на благо розвитку освіти й виховання всесторонньо розвинутого молодого покоління в Тисменицькому районі, світлих перспектив та всіляких гараздів.

IMG 7101

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda