header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Тисменицький район у трійці кращих! (ВІДЕО)

DSC 167027 квітня 2018 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк взяла участь у виїзному засіданні 21 сесії Івано-Франківської обласної ради в Снятинському районі, присвяченому соціальній проблематиці Прикарпаття. Депутати обласної ради обговорили основні напрямки роботи у сфері соціальної політики, а також реформування та вдосконалення роботи інтернатних установ сфери соціального захисту населення області. 

Відвідавши заклади соціальної сфери району, депутати, зокрема, оглянули умови перебування дітей з особливими потребами, які проживають у Залучанському дитячому будинку-інтернаті та ознайомилися з його матеріально-технічним забезпеченням.

DSC 1670

Сесія розпочалася із вручення відзнаки “За заслуги перед Прикарпаттям” та нагородження переможців і призерів VІІ спартакіади серед депутатів місцевих рад. За підсумками змагань з усіх видів спорту збірна команда Тисменицького району замкнула трійку кращих.

DSC 1667

Голові Тисменицької районної ради Тетяні Градюк урочисто вручили призовий кубок, грамоту за зайняте ІІІ призове місце та сертифікат на суму 400 000 гривень для розвитку спортивної інфраструктури в районі.

DSC 1672

IMG 20180503 144000

IMG 20180503 144220

Збірна команда депутатів місцевих рад Тисменицького району була представлена на VІІ спартакіаді в складі 23 осіб: вісім гравців – футзал, дев’ять гравців – волейбол, два гравці – настільний теніс, два гравці – шахи, два гравці – шашки.

Команда з футзалу з Тисменицького району, яка здобула першість у футзалі, та завдяки якій збірна Тисменицького району посіла третє загальнокомандне місце,  налічувала вісім гравців:

  • Адамчук Сергій Михайлович (депутат Марківвецької сільської ради);
  • Галагуз Ігор Васильович (депутат Підліської сільської ради);
  • Добрянський Ігор Ярославович (депутат Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади):
  • Крутий Роман Анатолійович (голова Ямницької об'єднаної територіальної громади);
  • Кучера Василь Іванович (депутат Підліської сільської ради);
  • Паркулаб Андрій Григорович (депутат Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади);
  • Проценко Юрій Володимирович (секретар Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади);
  • Сливінський Дмитро Зіновійович (депутат Підпечерівської сільської ради).

Ще чотири види спорту – волейбол, шашки, шахи та настільний теніс – представляли депутати районної, сільських рад, а також сільські голови населених пунктів Тисменицького району, які змагалися:

у волейболі:

  • Масляк Степан Григорович (депутат Тисменицької районної ради);
  • Галюк Роман Петрович (депутат Липівської сільської ради);
  • Гураль Ігор Романович (сільський голова с. Липівка);
  • Гураль Григорій Романович (депутат Липівської сільської ради);
  • Збіглей Василь Миколайович (депутат Липівської сільської ради);
  • Мельник Андрій Григорович (сільський голова с. Слобідка);
  • Пасакас Іван Васильович (депутат Липівської сільської ради);
  • Феденько Василь Ярославович (депутат Старолисецької сільської ради);
  • Федишин Олег Миколайович (депутат Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади).

у настільному тенісі:

  • Назарук Володимир Миколайович (сільський голова с. Старі Кривотули);
  • Гоцуляк Марія Богданівна (депутат Новокривотульської сільської ради);

у шахах:

  • Ферштей Михайло Васильович (депутат Тисменицької районної ради);
  • Стахнюк Надія Василівна (депутат Тисменицької районної ради);

у шашках:

  • Царук Василь Михайлович (депутат Тисменицької районної ради);
  • Шалаута Оксана Олегівна (сільський голова с.Узин).

Гоцуляк Марія Богданівна (депутат Новокривотульської сільської ради), яка показала найкращі результати серед жінок у настільному тенісі, також зробила неабиякий внесок у долю завоювання третього загальнокомандного місця.

DSC 1684

З числа переможців у всіх видах спорту буде сформована збірна команда Івано-Франківської області, яка представить Прикарпаття на VІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів.

DSC 1680

Тож вітаємо наших переможців та бажаємо натхнення, завзятості, здорового духу до нових перемог та популяризації здорового способу життя серед молоді!

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

May 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda