header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

26 квітня пам’ять ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи вшанували в Тисменицькому районі (ВІДЕО)

DSC 152326 квітня 2018 року минуло 32 роки з часу техногенної, екологічно-гуманітарної катастрофи, спричиненої вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України. 

В пам’ять про жертв та ліквідаторів катастрофи у Народному домі м.Тисмениця відбулися заходи за участі керівників району, районної організації “Союз Чорнобиль України”, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та їх родин. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити за локалізацію аварії та порятунок України і світу від цього лиха, самі ліквідатори воліють не згадувати про цей страшний день.

DSC 1487

DSC 1494

Офіційній частині передувало богослужіння у храмі Святого Миколая міста Тисмениця. У спільній молитві духовенство, потерпілі від Чорнобильської трагедії, керівництво району та громадськість просили у Всевишнього здоров’я, миру і добра для живих та поминали жертв ЧАЕС.

DSC 1500

Участь у пам’ятних заходах, які розпочалися зі спогадів про цю жахливу для України подію, відгомін якої й досьогодні лунає в дуже багатьох серцях, взяли заступник голови Тисменицької районної ради Ігор Федоришин, заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур, міський голова міста Тисмениця Степан Сворак.

DSC 1522

Ігор Федоришин та Степан Мандибур дякували ліквідаторам-чорнобильцям за героїчний порятунок людства від нищівної радіації “мирного” атома та їх неоціненний вклад в захист країни, побажали здоров’я, миру, добробуту та спокою, а також натхнення і сил для того, щоб завжди стояти на сторожі безпеки рідної держави.

DSC 1507

Пам’ять усіх, хто загинув, приборкуючи ядерну стихію Чорнобиля і рятуючи життя інших, хто відійшов у вічність через тяжкі травми і хвороби, спричинені радіацією, учасники меморіального заходу вшанували хвилиною мовчання.

DSC 1524

Двадцятьох учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 32 річницю з дня ядерного вибуху Ігор Федоришин та Степан Мандибур нагородили грамотами голови районної державної адміністрації і районної ради.

DSC 1532

DSC 1544

Ольга Недогибченко, голова районної організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”, розповідала про діяльність організації, вручала матеріальні допомоги.

DSC 1559

Музичним дарунком для усіх присутніх стали виступи учасників аматорського мистецтва Тисменицького району, а працівники Тисменицької районної бібліотеки підготувати тематичну книжкову виставку з нагоди 32 річниці Чорнобильської катастрофи.

DSC 1555

DSC 1513

В ході зустрічі обговорювались також питання соціального, медичного та пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda