header-new-pol

  • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
    Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej,  wieś Pohonia
    Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  • Studnia duchowa, wieś Jezupil
    Studnia duchowa, wieś Jezupil
  • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
    Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  • Wieś Pszenycznyky
    Wieś Pszenycznyky
  • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
    Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
    Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
  • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
    Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  • Wieś Łypiwka
    Wieś Łypiwka
  • Kryjówka, wieś Kłubiwci
    Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

21 квітня відбулася VIІ обласна спартакіада між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення Івано-Франківської області (ВІДЕО)

ГОЛОВНА21 квітня 2018 року в місті Івано-Франківськ на спортивній базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап VIІ обласної між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення Івано-Франківської області.

Спортивні змагання розпочалися традиційно – з урочистого виходу команд, виконання Державного Гімну України та підняття прапора. Урочисту місію підняття прапора випало здійснити й голові Ямницької об’єднаної територіальної громади Романові Крутому, який був офіційним представником збірної команди Тисменицького району.

1

2

ПРАПОР

4

З привітальним словом до учасників змагань звертався голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич: “Ми говоримо про спорт і про потребу його розвитку. Набагато краще плекати у здоровому тілі здоровий дух, аніж потім шукати гроші на ліки. Тому ми на власному прикладі пропагуємо здоровий  спосіб життя ”, - йшлося у його виступі.

3

5

Участь у спартакіаді, як і щороку, взяла збірна команда депутатів місцевих рад Тисменицького району в складі 23 осіб: вісім гравців – футзал, дев’ять гравців – волейбол, два гравці – настільний теніс, два гравці – шахи, два гравці – шашки.

ГОЛОВНА

Найзавзятішою та найенергійнішою у спартакіаді була команда з футзалу з Тисменицького району, яка здобула першість та до складу якої увійшли:

  • Адамчук Сергій Михайлович (депутат Марківвецької сільської ради);
  • Галагуз Ігор Васильович (депутат Підліської сільської ради);
  • Добрянський Ігор Ярославович (депутат Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади):
  • Крутий Роман Анатолійович (голова Ямницької об'єднаної територіальної громади);
  • Кучера Василь Іванович (депутат Підліської сільської ради);
  • Паркулаб Андрій Григорович (депутат Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади);
  • Проценко Юрій Володимирович (секретар Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади);
  • Сливінський Дмитро Зіновійович (депутат Підпечерівської сільської ради).

Ф1

Ф2

Ф3

Ф4

Ф5

Ф6

Ф7

Ф9

Ф10

Ще чотири види спорту – волейбол, шашки, шахи та настільний теніс – представляли депутати районної, сільських рад, а також сільські голови населених пунктів Тисменицького району, які змагалися:

у волейболі:

  • Масляк Степан Григорович (депутат Тисменицької районної ради);
  • Галюк Роман Петрович (депутат Липівської сільської ради);
  • Гураль Ігор Романович (сільський голова с. Липівка);
  • Гураль Григорій Романович (депутат Липівської сільської ради);
  • Збіглей Василь Миколайович (депутат Липівської сільської ради);
  • Мельник Андрій Григорович (сільський голова с. Слобідка);
  • Пасакас Іван Васильович (депутат Липівської сільської ради);
  • Феденько Василь Ярославович (депутат Старолисецької сільської ради);
  • Федишин Олег Миколайович (депутат Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади).

у настільному тенісі:

  • Назарук Володимир Миколайович (сільський голова с. Старі Кривотули);
  • Гоцуляк Марія Богданівна (депутат Новокривотульської сільської ради);

у шахах:

  • Ферштей Михайло Васильович (депутат Тисменицької районної ради);
  • Стахнюк Надія Василівна (депутат Тисменицької районної ради);

у шашках:

  • Царук Василь Михайлович (депутат Тисменицької районної ради);
  • Шалаута Оксана Олегівна (сільський голова с.Узин).

ВО1

ВО2

ВО3

Ш1

Ш2

ШК1

ШК2

Серед жінок кращі результати з настільного тенісу показала Гоцуляк Марія Богданівна (депутат Новокривотульської сільської ради), яка постійно бере участь у спартакіадах, показує високі результати в турнірних поєдинках і таким чином популяризує Тисменицький район серед інших районів області та захищає його спортивну честь і гордість.

Т-1

Т-2

Т-3

Т-4

Загальнокомандні місця будуть визначені організаційним комітетом спартакіади після зведення результатів у всіх видах спорту. Райони-переможці будуть нагороджені на сесії обласної ради, а за результатами змагань буде сформовано збірну команду депутатів Івано-Франківської області, яка представить Прикарпаття на Всеукраїнській спартакіаді.

Нагородження переможців відбувалося після завершення змагань з кожного виду спорту. Голові Тисменицької районної ради Тетяні Градюк вручили кубок та медаль за першість команди Тисменицького району в футзалі та участь в інших задіяних в змаганнях видах спорту.

Примітно, що голова, секретар та депутати Ямницької сільської ради об'єднаної територіальної громади й надалі представляють Тисменицький район на змаганнях обласного рівня та співпрацюють з районною радою у напрямку розвитку місцевого самоврядування і популяризації Тисмениччини не тільки на теренах Тисменицького району, а й за кордоном.

Щиро вітаємо чемпіонів! Наснаги, богатирського здоров’я, нових перемог, натхнення у розвитку Тисменицького району та залученні молоді до ведення здорового способу життя!

Відео комунального підприємства “ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ “ТИСМЕНИЦЯ“

MAPA REJONU

KALENDARZ AKTUALNOŚCI

May 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda