header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

25 березня в клубі “Слобода” міста Тисмениця вшанували Кобзаря

00004

Урочисті заходи розпочалися з освячення відреставрованої будівлі – отець храму Архистратига Михаїла Роман Микієвич прочитав молитву, окропив клуб та благословив усіх учасників і гостей свята.

Будівля місцевого клубу має вже понад столітню історію. Збудували клуб мешканці Тисмениці на власні пожертви та своєю працею. Імена меценатів, які внесли неабиякий вклад у будівництво цього народного дому, досі збереглися на сторінках історії старого міста.

Перший святковий концерт в оновленому клубі “Слобода” був присвячений 204 річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Широка концертна програма була насичена виступами народного аматорського хору “Благовіст” (керівник – Руслана Ракета), танцювальними постановками народного аматорського ансамблю танцю “Тисменичанка” (керівник – Ярема Галига), цікавими номерами вихованців Тисменицької дитячої школи мистецтв імені Йова Княгиницького. Поезії великого Кобзаря декламували й працівники відділу культури Тисменицької районної державної адміністрації – Людмила Федик та Роман Шкрумида.

Поему “Гайдамаки” Т.Шевченка учасник хору “Благовіст” Ярослав Шкорута декламував глядачам напам’ять.

00005

00006

00007

00013

Почесною гостею свята була й голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, яка привітала мешканців міста Тисмениця, а особливо – слобідчан, з цією непересічною для них подією – відкриттям оновленого дому культури – клубу “Слобода” та побажала всіляких гараздів і натхнення до творчої праці, щоб цей будинок ніколи не пустував і був для всіх осередком зародження все нових і нових талантів. Говорила Тетяна Градюк і про визначну постать генія української літератури – Кобзаря, про його проникливі, вічні, віщі, істинні думки, відображені на папері і передані для наступних поколінь.

00002

Від імені Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації голова районної ради Тетяна Градюк нагородила спільними грамотами за багаторічну сумлінну працю та активну участь у громадському житті міста Тисмениця Михайла Медвідя, краєзнавця, колишнього вчителя Тисменицької загальноосвітньої школи (художника-аматора, виставку картин якого всі учасники святкової події мали змогу оглянути на стінах клубу), а також Володимира Перцовича, колишнього завідувача клубом “Слобода” (натхненного працівника культури, який 30 років працював завідувачем цього клубного закладу).

00004

З вітаннями, щонайкращими побажаннями та історичними довідками про діяльність клубу “Слобода” до гостей та учасників урочистостей звертались також і міський голова міста Тисмениця Степан Сворак, колишній завідувач клубом Володимир Перцович і нинішній – Юрій Василик, а також місцевий краєзнавець і художник-аматор Михайло Медвідь.

00010

00009

00012

В приємній атмосфері та в піднесеному настрої завершилися урочистості в оновленому клубі, а мешканці Слободи ще довго оглядали виставку картин і ділились позитивними коментарями з приводу довгоочікуваної події – відновлення будинку місцевої народної творчості.