header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

IMG 544620 лютого 2018 року в місті Тисмениця біля пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні відбулося віче-реквієм з нагоди відзначення подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Участь у пам’ятному заході взяли голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Михайло Королик, заступники голови районної державної адміністрації Володимир Заник та Степан Мандибур, керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин, міський голова міста Тисмениця Степан Сворак, голови районних організацій Братства вояків ОУН-УПА Петро Галига, Української Спілки ветеранів Афганістану Дмитро Сатур, Спілки учасників АТО Іван Стефанів, працівники виконавчого апарату районної ради, відділів та управлінь районної державної адміністрації, представники районних установ, підприємств, організацій, школярі, громадськість міста і району.

IMG 5461

IMG 5462

IMG 5452

Голови районної ради Тетяна Градюк та районної державної адміністрації Іван Семанюк поклали квіти до арки Героям Небесної Сотні.

IMG 5446

Віче розпочалося з короткого молебня пам’яті загиблих Героїв, який відправили священики храмів міста Тисмениця Руслан Андрусяк, Микола Понайда, Володимир Ковалишин та Ігор Пилипчук.

IMG 5453

Хвилиною мовчання під мелодію пісні “Пливе кача по тисині” учасники скорботного заходу вшанували пам’ять всіх невинно вбитих учасників Революції гідності.

У своєму виступі з нагоди вшанування четвертої річниці загибелі Героїв Небесної Сотні заступник голови районної ради Ігор Федоришин наголосив, що Майдан став серцем України, бо українці повстали за право вибору, за краще життя та європейське майбутнє своїх наступних поколінь, за право жити у вільній, розвинутій державі, віддавши за це найцінніше – життя. Цей неоціненний подвиг не може бути забутий нами – маємо віддати належну честь цій великій людській, громадянській і національній відвазі, передаючи світлу пам’ять про Героїв Небесної Сотні наступним поколінням з уст в уста.

IMG 5490

Скорботне віче супроводжувалось поетично-пісенними композиціями місцевих виконавців та завершилось покладанням свіч пам’яті до пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні.

IMG 5476

IMG 5479

IMG 5497

IMG 5501

IMG 5503

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda