header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

2 лютого ПАТ “Тисменицягаз” святкувало золотий ювілей

DSC 037902 лютого 2018 року публічне акціонерне товариство “Тисменицягаз” святкувало 50-річчя професійної діяльності. За 50 років роботи підприємство пройшло довгий шлях становлення у розвинуте потужне товариство, розпочавши свою діяльність із забезпечення жителів району зрідженим скрапленим газом до повної газифікації населених пунктів та встановлення сучасних приладів, які забезпечують комфортну життєдіяльність громади.

Благословив учасників та гостей свята парох храму Архистратига Михаїла міста Тисмениця отець Роман Микієвич та бажав сталого розвитку, плідної і вдячної праці на благо мешканців району.

DSC 0324

DSC 0330

На святкування золотого ювілею професійної діяльності завітали голова районної ради Тетяна Градюк та голова районної державної адміністрації Іван Семанюк, які привітали колектив ПАТ “Тисменицягаз” із 50-річчям, подякували за неоціненний вклад у соціально-економічний та промисловий розвиток Тисменицького району, побажали голові правління Василю Вітюку та всьому колективу впевненого лідерського статусу на ринку газу, невичерпного натхнення та оптимізму в справі розбудови держави, міцності духу, миру і злагоди.

DSC 0333

DSC 0379

Тетяна Градюк спільно з Іваном Семанюком вручили кращим працівникам підприємства грамоти за сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 50-річчя підприємства.

DSC 0388

Нагороди працівникам вручав і голова правління Василь Вітюк.

DSC 0355

До привітань, щирих побажань і подяк за плідну працю та добросовісне виконання роботи приєдналися і гості з ПАТ “Івано-Франківськгаз” – директор з безпеки Анатолій Пастерніцький, директор ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” Юрій Пилипів, а також колишній голова правління ПАТ “Тисменицягаз”, справжній ветеран у справі розвитку газового господарства Любомир Довган.

DSC 0347

DSC 0352

Свято супроводжувалося музичними вітаннями хорового колективу ПАТ “Івано-Франківськгаз” “Стожари” під керівництвом лауреата всеукраїнського конкурсу вокалістів імені Ірини Маланюк Надії Кернікевич, який створив приємну атмосферу радості, наповнив душі і серця учасників святкового заходу позитивною енергією і відчуттями щастя.

DSC 0342

DSC 0317

 

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda