header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

17 грудня – День працівників державної виконавчої служби

юстиція15 грудня 2017 року голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк і перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник привітали із професійним святом працівників Тисменицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

День працівника державної виконавчої служби України відзначається в Україні 17 грудня. В офіційному календарі професійних свят це свято з’явилося після підписання Указу Президента України 22 липня 2009 року на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України і громадськості. Указом визначено, що свято засноване задля вшанування значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб. Головним завданням державної виконавчої служби, яка належить до системи органів Міністерства юстиції, є своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених законодавством.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята грамотами голів районної державної адміністрації та районної ради нагородили державного виконавця Наталію Калинчук та завідувача підрозділу з обліку і доставки документів  Мар’яну Рогуш Тисменицького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, зазначивши, що виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот.

З нагоди професійного свята Тетяна Градюк та Володимир Заник побажали працівникам державної виконавчої служби, щоб їхні професійні зусилля були винагородженні довірою і повагою мешканців району, впевненістю у надійному і справедливому захисті конституційних прав і свобод.

юстиція

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda