header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Дев’ятий в Тисменицькому районі спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрито в Драгомирчанах

DSC 1061

14 грудня 2017 року в с. Драгомирчани урочисто відкрито сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям на місці діючого спортивного поля поблизу місцевої школи, яким користувалися учні Драгомирчанської ЗОШ І-ІІ ступенів. Завдяки спільним зусиллям обласної, районної та місцевої влади молодь матиме гарні можливості для фізичного розвитку та активного відпочинку.

З цієї нагоди в Драгомирчани завітали голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Попович, депутат Тисменицької районної ради Василь Гейко, директор Тисменицької ДЮСШ, депутат районної ради Ігор Іванишин, селищний голова селища Лисець (Віктор Дубницький), сільські голови сіл Драгомирчани (Степан Дем’янів) та Крихівці (Мирон Гаргат), місцеві мешканці й учасники АТО. На новенькому полі їх зустріли школярі разом з директором місцевої школи Ольгою Балан.

DSC 0968

DSC 0950

DSC 1061

DSC 0892

У листопаді 2016 року з ідеєю встановлення цього майданчика виступив виходець села Драгомирчани Любомир Цюп’як, який створює такі спортивні поля по всій країні.

Керівництво районної ради та районної державної адміністрації активно сприяло втіленню цієї ідеї в життя, залучивши до впровадження проекту мешканців Драгомирчан, депутатів обласної та районної рад Василя Поповича і Василя Гейка.

Тетяна Градюк та Володимир Заник вітали мешканців села з новою спортивною спорудою, дякували всім активістам, які докладали зусиль до впровадження цього проекту та наголошували, що керівництво району вітає і підтримує ініціативні громади, особливо у проектах, які спрямовані на розвиток молоді, залучення якомога більшої кількості людей до здорового способу життя. Активних особистостей, що долучились до встановлення об’єкта, відзначили спільними грамотами голів Тисменицької районної ради та районної державної адміністрації.

DSC 0991

DSC 1003

DSC 1007

Василь Попович зазначив, що Драгомирчанський спортивний майданчик став одним із дванадцяти, встановлення яких цього року профінансовано із обласного бюджету. Зокрема, з кошторису області на нього виділено 600 тис. грн, 139 тис. грн профінансовано із районного та 465 634 тис. грн – з місцевого бюджетів.

DSC 1018

На новенькому спортивному полі одразу ж відбувся товариський матч між місцевою командою старшокласників та учасниками АТО. 

DSC 1079

DSC 1098

DSC 0915

Сучасний спортивний майданчик із синтетичним покриттям став дев’ятим у районі. На черзі – майданчики в селах Павлівка та Слобідка. Тож на Тисмениччині крок за кроком створюють якісні умови для занять спортом, в тому числі й під відкритим небом на сучасних штучних міні-полях європейського зразка.

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda