header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

У Нових Кривотулах урочисто відкрито оновлений Будинок культури

DSC 947126 листопада 2017 року у селі Нові Кривотули Тисменицького району урочисто відкрито оновлений Будинок культури, який після капітального ремонту одержав нове життя та засяяв яскравими барвами.

Будинок культури збудований у 1985 році. За тридцять років існування багато місцевих талантів відточували в цьому Будинку свою творчу майстерність.

Будинок відреставровано за рахунок проекту-переможця обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування “Створення належних умов для всебічного розвитку культури в селі”. Варто зауважити, що районна рада тісно співпрацює з громадою села Нові Кривотули, бо ж і на співфінансування проекту з районного бюджету і на вирішення інших нагальних питань виділено близько 150 тис. грн (10 тис. грн – співфінансування проекту, всі решту кошти – на поточні потреби в ремонті, а також на пошиття одягу сцени та придбання сценічних костюмів для жіночого вокального ансамблю). Кошторисна вартість проекту щодо капітального ремонту Будинку культури склала 210 тис. гривень.

До слова, районною радою з районного бюджету впродовж двох останніх років на потреби соціально-економічного розвитку села (як Нових Кривотул, так і Тарновиці) виділено близько 800 тис. гривень (на потреби школи, НВК, ФАП, церкви, стадіону, Будинків культури двох сіл). Неабиякий внесок у ремонт будинку внесла й фірма “Добробуд В.В.”.

На свято 26 листопада до Нових Кривотул завітало й керівництво Тисменицького району – голова районної ради Тетяна Градюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Заник, і депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Гладун, і депутати Тисменицької районної ради Володимир Заник, Олександра Стефінко (начальник відділу культури районної державної адміністрації), Руслан Фармус, і сільські голови сіл Нові й Старі Кривотули Володимир Назарук та Михайло Мантуляк, і численні гості та представники засобів масової інформації.

Місцевий парох Мирослав Сем’яник освятив оновлене приміщення Будинку культури, поблагословив усіх присутніх та побажав усіляких гараздів і натхнення для розвитку культури в селі.

DSC 9422

Тетяна Градюк та Володимир Заник вітали присутніх з цим довгоочікуваним святом, бажали, щастя, добробуту, світлих перспектив, натхнення до творчості, цікавих концертних програм та невтомного творчого пошуку, нагородили спільними грамотами голів районної ради та районної державної адміністрації й грошовими винагородами чотирьох працівників, які внесли вагомий внесок у відбудову БК: Михайла Гошія, Андрія Гошія, Володимира та Юрія Мельничуків. За активну співпрацю у відбудові дому культури й народної творчості сільський голова Михайло Мантуляк також вручав нагороди й премії мешканцям села.

DSC 9458

DSC 9471

DSC 9474

DSC 9478

Свято завершилося концертною програмою місцевих виконавців та гуртів, які відомі завдяки своїй творчій майстерності на цілу Тисмениччину та активно беруть участь майже у всіх районних заходах: виступали народний аматорський фольклорно-етнографічний гурт “Козаки” (керівник – Роман Мантуляк), ансамбль “Світанок” та гурт “Побратими” (керівник – Микола Василюк), жіночий фольклорний колектив “Надвечір’я”. Колективи розважали гостей свята цікавими пісенними і гумористичними номерами, а Роман Мантуляк побажав Ганні Брезіцькій (керівнику Будинку культури), щоб завжди у цьому домі було кому й для кого розвивати народне й фольклорне мистецтво.

DSC 9445

DSC 9524

DSC 9638

DSC 9517

Окрім свята в Нових Кривотулах пам’ятним був день 26 листопада і для Красилівки: в селі оновлено хрест пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, який було встановлено ще в 1994 році за сприяння депутата районної ради Василя Гавадзина. Замість дерев’яного хреста тепер встановлено новий, кам’яний меморіал. Місцеві парохи освятили оновлений хрест та відслужили поминальну панахиду за невинно замордованими українцями, які зазнали впливу геноциду української нації з боку тодішньої радянської влади. Промову на жалобному віче до всіх його учасників виголошував директор Красилівської ЗОШ І ступеня Василь Гайдар.

DSC 9384

DSC 9417

Фото - редакція газети "Вперед"

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda