header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

25 листопада – день пам’яті жертв голодоморів в Україні

DSC 0494 Щорічно в останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів, що були організовані керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР в радянські часи – у 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 роках і спрямовувались на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення українських селян (день пам’яті запроваджений згідно з указом Президента України Леоніда Кучми № 1310/98 від 26 листопада 1998 року як “День пам'яті жертв голодоморів”. Указом Леоніда Кучми № 1181/2000 від 31 жовтня 2000 року встановлювалася назва “День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій”. Указом Леоніда Кучми № 797/2004 від 15 липня 2004 року встановлювалася назва “День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій”. Указом Президента Віктора Ющенка № 431/2007 від 21 травня 2007 року встановлено “День пам'яті жертв голодоморів”).

25 листопада 2017 року заходи із вшанування жертв геноциду української нації відбулися й у Тисменицькому районі. На центральній площі біля пам’ятника Борцям за волю України та арки Героям Небесної Сотні у Тисмениці запалили свічки пам’яті голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, перший заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Володимир Заник, керівник апарату РДА Ярослав Татарин, міський голова м. Тисмениця Степан Сворак, працівники установ, громадських організацій, підприємств та громадськість району.

DSC 0355

DSC 0364

Священик церкви Святого Миколая о. Володимир Гринишин відслужив поминальну панахиду.

DSC 0373

О 16:00 год. всі учасники скорботного віче взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та підтримали акцію “Запали свічку”, поклавши лампадки зі свічками та зерном перед пам’ятником на знак вшанування всіх жертв геноциду України в ту страшну віху нашої історії.

DSC 0395

DSC 0399

DSC 0494

Відповідно до Указу Президента України на знак пошани невинно замордованих українців на адміністративних будівлях, площах, установах приспущено Державний Прапор України.

DSC 0338

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda