header-new-pol

 • Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
  Dom kultury Ludowy i Dom rady rejonu Tyśmienica
 • Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
  Klasztor Zaśnięcia Świętej Matki Bożej, wieś Pohonia
 • Studnia duchowa, wieś Jezupil
  Studnia duchowa, wieś Jezupil
 • Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
  Pomnik Тarasu Szewczenku, wieś Łysec’
 • Wieś Pszenycznyky
  Wieś Pszenycznyky
 • Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
  Kompleks duchowne, wieś Nowi Krywotuły
 • Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo
  Pomnik Wasyliowi Sawczaku na pseudo "Stal", przewodnikowi OUN-UPA Bukowiny, wieś Jamnycia
 • Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
  Rzeźbiarstwo aniołu-ochroniarza na drodze Tyśmienica-Iwano-Frankiwsk
 • Wieś Łypiwka
  Wieś Łypiwka
 • Kryjówka, wieś Kłubiwci
  Kryjówka, wieś Kłubiwci
---------   WITAMY NA STRONIE OFICJALNEJ RADY REJONU TYŚMIENICA    ---------

Artykuły

Тисменицький районний Будинок дитячої та юнацької творчості відсвяткував 50-річний ювілей

DSC 038924 листопада 2017 року у районному Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) відбулося велелюдне свято – працівники та вихованці святкували 50-річчя від заснування позашкільного закладу освіти.

БДЮТ заснований у 1967 році, як Івано-Франківський Будинок піонерів, у 1990 році перейменований на Будинок школяра, а у 2004 році – Тисменицький районний БДЮТ (Будинок дитячої та юнацької творчості).

За п’ятдесят років існування освітній заклад перетворився на справжнісіньку кузню юних талантів: учні розвивають свої здібності у трьох напрямках – художньо-естетичному, технічному, гуманітарно-патріотичному (у БДЮТ успішно діють 25 дитячих мистецьких та науково-технічних гуртків).

Створено й банк даних обдарованих дітей БДЮТ, що дозволяє педагогічним працівникам та творчим керівникам розвивати в дітях їхні особливі здібності й таланти організовувати для них різноманітні конкурси, презентації, свята.

Урочистості розпочалося із молитви та благословення отцями церкви Архистратига Михаїла та церкви Святого Миколая.

DSC 0356

Привітали ювілярів з цим особливим святом і численні гості: представник Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Андрій Череп, методист Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Галина Маловічко, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Королик, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, заступник голови районної ради Ігор Федоришин, керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк, міський голова міста Тисмениця Степан Сворак, директор Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів Марія Люта.

DSC 0369

DSC 0340

DSC 0342

DSC 0360

DSC 0400

DSC 0404

DSC 0405

DSC 0406

DSC 0408

DSC 0412

Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк привітала директора позашкільного закладу освіти Ольгу Голійчук, педагогічний колектив та вихованців Будинку зі знаковим святом, побажала успіхів, щастя, добробуту, натхнення, невтомного творчого пошуку, адже в дітях – наше світле майбутнє, бо ж кожне життя починається з дитини, саме тому так важливо розвивати її таланти, сприяти саморозвитку і професійній орієнтації. Керівництво району дбає про розвиток позашкільної освіти на Тисмениччині. До слова, лише у 2017 році на потреби Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості виділено 600 тис. гривень.

DSC 0389

DSC 0391

DSC 0392

DSC 0362

Попри численні привітання, теплі побажання і різні нагороди, святкова атмосфера була наповнена яскравою і насиченою концертною програмою вихованців БДЮТ, які охоче демонстрували найкращі номери й таланти, спеціально підготовлені до 50-річчя позашкільного закладу освіти.

DSC 0345

DSC 0351

DSC 0357

DSC 0366

DSC 0381

DSC 0410

DSC 0409

MAPA REJONU

RZĄDOWE STRONY INTERNETOWE

освіта

TRO

Архів

el vpered

Рogoda